Instalacje gazowe

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

25 września 2015, 07:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewanie gazowe jest po prostu wygodne. Dla kogoś, kto nie ma czasu operować przy piecu drzewno-węglowym alternatywą jest właśnie gaz. Trzeba mieć tylko wszystko odpowiednio skonfigurowane, np. przez 3e-heating. Jak szykowałem swój dom pod Wrocławiem, to w jednym miejscu zamawiałem całe wyposażenie. Dzięki temu zaoszczędziłem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2015, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój brat ma ogrzewanie gazowe. Podstawą jest sprawny kocioł oraz dobrze wykonana instalacja. Zerknijcie sobie na http://www.ekosunkoszalin.pl/ tu jest wszystko bardzo ładnie opisane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2015, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

W niektórych przypadkach ogrzewanie gazowe jest ekonomiczne,natomiast w domach wolnostojących już nie bardzo,tutaj polecam inne rozwiązania,bardziej ekologiczne jak opał biomasą,plus do tego dobry kocio.


www.Oze.Sklepna5.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2016, 23:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto jeszcze mieć namiar do dobrego serwisu pieców gazowych. Jak ktoś ma kocioł viessmanna to mogę polecić kontakt to http://v-serwis.pl/ bardzo fajny człowiek i dobry specjalista, dzięki któremu kocioł będzie sprawnie funkcjonował.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2016, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewanie gazowe jest nie tylko wygodne ale również ekologiczne. Obecnie mieszkamy na osiedlu domków jednorodzinnych oraz nie wyobrażaliśmy sobie tam smrodzić węglem. Sąsiedzi na pewno nie byliby z tego powodu zbyt zadowoleni. Ogrzewanie gazowe jest o wiele wygodniejsze oraz nie wydziela się trujących dymów.
Gaz dostarcza nam firma Amerigas, pozwolę sobie tutaj dać do nich link:
http://www.amerigas.pl/pl/

Firma posiada sporo rozwiazań grzewczych dla nowoczesnych domów. Możecie sobie na stronie o nich poczytać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2016, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii instalacji gazowych możecie zajrzeć także do instalacje gazowe łódzkie. Myślę, że jest to bardzo dobry dystrybutor gazu w Polsce, więc oferowane przez nich usługi także są godne polecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2016, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ma kocioł viessmana i do tego bardzo dobry serwis http://v-serwis.pl/ który wykonywał całościowe uruchomienie instalacji. Warto zapisać namiar, bo przy tego rodzaju instalacjach to ważna rzecz jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2016, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma CentrumGaz oferuje również dostawy gazu oraz montaż instalacji gazowych. Sprawdźcie, myślę, że jest to solidna firma wykonująca profesjonalne usługi w atrakcyjnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2016, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz to trochę bezsens to robić, zwłaszcza jak na przykład trzeba robić projekt, wszystkie pzowlenia załatwiać albo nie ma gazyfikacji. Lepiej np. ogrzewanie zk klimatyzacji, bo masz chłodzenie dodatkowe. A prąd można sobie wyprodukować na dachu …. U nas właśnie firma Chłód-Klim ogarnęła temat i mamy ekologiczne praktycne rozwiąznaie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2016, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Przed zakupem proponuje przeczytanie poradnika jak mozna taniej kupić wybrany opał http://www.pomyslnadom.pl/ogrzewanie/jakie_be da_ceny_opalu_w_przyszlym_sezonie_d32922.html w ten sposób uczymy się na błędach innych

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >