Instalacje PV - moduły fotowoltaiczne

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

22 kwietnia 2021, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

jestem na etapie poszukiwań dobrego polskiego producenta do wykonania instalacji fotowoltaicznej, a szczególnie interesują mnie moduły fotowoltaiczne. Zależy mi na wysokiej sprawności i konkurencyjnej cenie. Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2021, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Trudny wybór, dobrze że to już za nami. Po dłuższej analizie zdecydowaliśmy się jednak na wybór polskiego producenta, a dokładnie JBG PV. Mają różne moduły mono i polikrystaliczne, do tego bardzo dobra obsługę która potrafi konkretnie doradzić i wyjaśnić co i jak zanim się podejmie ostateczną decyzję.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2021, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę tutaj się zgodzić ;) Szukając naprawdę dobrej jakości modułów fotowoltaicznych to polski producent JBG PV tutaj na pewno da radę. Warto sobie zajrzeć na stronę https://jbgpv.pl/ i dokładnie sprawdzić które opcje będą dla Was najlepsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2021, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki wielkie za podpowiedzi, super że już się wskazówki pojawiły. No i mam nadzieję, że jeszcze trochę się temat będzie rozwijał :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2021, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No już trochę wskazówek tutaj rzeczywiście się pojawiło. Muszę przyznać, że jeżeli chodzi o sam wybór elementów instalacji fotowoltaicznej to patrz na parametry i właśnie warunki jakie zapewnia dany producent bo jednak to inwestycja na kilkanaście lat, więc później może być sporo problemów. Dlatego też ja wolałem postawić na firmę z Polski. Daj znać jak jakieś dodatkowe pytania się pojawią, może coś tam dodatkowo doradzimy ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 grudnia 2021, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie polecam Wam tą firmę https://bienergy.pl
Ja akurat jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Bud-Invest Energy. Szybka dostawa zamówień, opieka i fajny kontakt z doradcą. Także warto zapamiętać adres.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 131

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >