Instalacje fotowoltaiczne

« Powrót do grupy: Ekspert kolektorów słonecznych

1 lutego 2021, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Potrzebuje firmy, która robi na Zachodnim Pomorzu instalacje fotowoltaiczne. Buduje dom i jestem nastawiony na taką instalacje, tylko szukam wykonawcy, który będzie w stanie to zrobić, ewentualnie wcześniej będzie w stanie też coś sensownego podpowiedzieć jeśli chodzi o jej planowanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2021, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdaje mi się, że taką kluczową sprawą będzie dopasowanie mocy takiej instalacji do tego, gdzie będzie wykorzystywana. Ja mam za sobą trochę takich poszukiwań i ostatecznie skorzystałem z oferty Green Motion (www.green-motion.pl). W sumie najbardziej konkretna rozmowa z jej przedstawicielami więc podjęcie decyzji też było łatwiejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lutego 2021, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A wiecie, że panele warto co jakiś czas myć by poprawić ich wydajność? Bo ja o tym nie wiedziałem, dopóki nie natknąłem sie w sieci na ten artykuł: https://el-sun.pl/artykul/czyszczenie-paneli- fotowoltaicznych-czyli-jak-dbac-i-konserwowac-instalacje-fot owoltaiczne-2 . Pewnie na wiosnę spróbuję skorzystać z tych rad - bo w gruncie rzeczy jest to banalnie proste, a efekt faktycznie może być bardzo korzystny. Jak macie jakieś doświadczenia w tym temacie to dajcie znać.

Ten post był edytowany przez AdrianPudlo dnia: 10 lutego 2021, 05:02
Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2021, 19:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdź ofertę Hymon https://hymon.pl/. Działają w całej Polsce, mają fajną ofertę i na całą instalację dają 15 lat gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2022, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi fotowoltaikę zakładała firma SPR-Polska i zrobili to świetnie i trzymali się terminów.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2023, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

a polecicie kogoś w mazowieckim?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2023, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w miasteczku ludzie na ogół polecają firmę https://www.polenergia-pv.pl/ , jest najbardziej znana i wiele domów ma już ich instalacje która działa bez zarzutu a więc to chyba dobra rekomendacja

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce Liczba postów: 11 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Fotowoltaika Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce Liczba postów: 4 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • kolektory vs fotowoltaika Liczba postów: 319 Grupa: Ekspert kol... Może ktoś z państwa skorzysta z klemy do paneli fotowoltaicznych . To jest naprawdę bardzo ciekawa oferta dla wielu osób.
  • Fotowoltaika Myślenice Liczba postów: 5 Grupa: Ekspert kol... Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy Sanerga, która wykonała dla mnie całą instalację fotowoltaika ostrów wielkopols...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 379

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >