Instalacje gazowe

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

4 września 2017, 19:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję kupić kocioł gazowy Termet i poszukać w okolicy fachowca, który ma autoryzację firmy - wtedy masz pewność, że wszystko zostanie zamontowane prawidłowo i zgodnie z wytycznymi firmy - a więc bezpiecznie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2017, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o instalacje gazowe, to ważny jest dobry projekt. Nie tylko przemyślany i dogodny w użytkowaniu, z optymalizacją kosztów ale PRZEDE WSZYSTKIM bezpieczny! Dlatego warto zdecydować się na biuro projektowe z dużym doświadczeniem i renomą. Dobre projekty instalacji gazowych czy projekty instalacji C.O ma w swojej ofercie biuro projektowe z Sosnowca, do którego mam bardzo duże zaufanie. Sami sprawdźcie ich ofertę: http://www.projekty-promiast.pl/projektowanie -budynkow-i-instalacji/ Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2017, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze swojej strony mogę polecić biuro projektowe www.eran.com.pl ktore nam robiło projekt instalacji gazowej i muszę przyznać że świetnie sobie z tym poradzili. Fachowo załatwili wszystkie niezbędne formalności.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2017, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystałem z pomocy hydraulika z Koszalina, więc jeśli ktoś poszukuje hydraulika z tamtych okolic to zajrzyjcie na stronę firmy Expert.
Powiem szczerze, że usługi hydrauliczne nie są moją mocną stroną, więc jak czegoś nie mogłem znaleźć w necie to od razu potrzebowałem opinii i pomocy eksperta :P
tak tez trafiłem na tę firmę i się nie zawiodłem ani razu, działają bardzo szybko i sprawnie, w mig mam wszystko naprawione :) http://www.expert-koszalin.pl/pozostale-instalacje

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2017, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja budowę instalacji gazowej i wodno-kanalizacyjnej zleciłem firmie www.wroterm.com.pl i polecam ich również wam. Pracę wykonali szybko i dokładnie. Widać, że pracują tam prawdziwi fachowcy, którzy znają się na wykonywanym zawodzie. Po za wykonywaniem instalacji sanitarnych firma zajmuje się też ich serwisowaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2017, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Konto usunięte napisał: a takie ogrzewanie gazowe opłaca się?? Lepiej korzystać z
miejskiego gazu czy z takiego zbiornika który można
postawić w "ogrodzie"


Dzień dobry,

tańszy jest gaz ziemny, natomiast w przypadku braku możliwości podłączenia do sieci gazowej optymalnym rozwiązaniem jest ogrzewanie gazem płynnym ze zbiornika. Wszystkie parametry związane z eksploatacją tych dwóch rozwiązań są często zbliżone. Cechują się one bezobsługową pracą oraz wysoką sprawnością wytwarzania ciepła.
Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.

Pozdrawiam,
Ekspert marki GASPOL SA

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2017, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A możesz przybliżyć koszty ogrzewania gazem płynnym dla "przeciętnego kowalskiego" ? Im więcej szczegółów poznamy na ten temat tym oczywiście lepiej oraz bezpieczniej chociażby w kwestii finansów.

Thermostahl.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2017, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Co myślicie o takim rozwiązaniu jak kotłownia gazowa http://instaltechnik.pl/poradnik/rozdzial-i-o grzewanie-zrodlo-ciepla/ ? Zastanawiam się, które połączenie będzie dla mnie korzystniejsze: kocioł z otwartą komorą spalania czy kocioł kondensacyjny. Jak to wygląda u Was w domach?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2017, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Precyzyjny projekt dot. ogrzewania przygotowali nam w biurze Eran parę miesięcy temu. Ekipa montażowa nie miała problemów z odczytaniem wytycznych, cały czas miałem do dyspozycji kontakt do projektanta, także można było wszystko na bieżąco wyjaśniać. Zakres usług i namiary do firmy są na eran.com.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2017, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Kocioł kondensacyjny w tym przypadku lepiej się sprawdzi, głównie patrząc pod kątem finansowym. Jaka powierzchnia domu wchodzi tutaj w grę?

www.Piecco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 303

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >