Inteligentne rozwiązania technologiczne

« Powrót do artykułu: Inteligentne rozwiązania technologiczne | « Powrót do grupy: Budowa i remont

13 maja 2019, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim zwróć uwagę na producenta, to będzie dobry początek. Ja doinformowałam się w firmie 3e-heating gdzie robiłem zamówienie na grzejnik Viessmanna razem z montażem i panowie na miejscu jasno przedstawili korzyści z takiego rozwiązania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2020, 08:31

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie super sprawdzają się grzejniki na podczerwień od producenta STIMTALUX https://www.stimtalux.com/. Grzeją tak jak trzeba, a pobierają naprawdę mało energii, no i są w bardzo dobrej cenie, zdecydowanie polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2020, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o rozwiązania technologiczne, to mogę polecić firmę, która realizuje dokumentację technologiczną dla naszego przedsiębiorstwa, mówię tu o DM engineering S.C. z Bydgoszczy http://www.dm-engineering.pl/us%C5%82ugi. Tam pracują prawdziwi specjaliści i przygotowana przez nich dokumentacja jest kompleksowa i nigdy nie mamy im nic do zarzucenia, polecam serdecznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 maja 2022, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiecie, jak dokumentacja medyczna przechowywanie musi się odbywać? Ja na szczęście mam odpowiednie informacje i teraz wiem, z jakiego programu mogę sobie skorzystać, aby wszystko było ok. Koniecznie sami też powinniście sobie zerknąć, bo na pewno możliwości jest sporo.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 361

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >