Inteligentny dom z wygodnym wyposażeniem

« Powrót do artykułu: Inteligentny dom z wygodnym wyposażeniem | « Powrót do grupy: Budowa i remont

16 kwietnia 2015, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Za pusto w tym domu, mało przytulnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2015, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam. Pomimo całej tej fajnej, ułatwiającej życie technologii, to jakoś nie zachwycają mnie takie nowoczesne domy. Wydają mi się takie sterylne, mało przytulne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2015, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja mam u siebie system inteligentnego domu od firmy http://wobin.pl/ i jestem bardzo zadowolony z takich rozwiązań i bardzo lubię z nich korzystać. I nie rozumiem argumentu że w domu jest pusto, sterylnie, bo nic przecież nie stoi na przeszkodzie w normalnym wyposażeniu mieszkania, prawda?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2015, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

aby dom postawic, to trzeba sie duzo naturdzic, poszukac firm, które pomoga w tym przedsięwzięciu. rusztowania na pewno się przydadzą (www.euro-rusztowania.pl) bo przeciez jakos ten dom trzeba stawiac :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2016, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

mysle,że w sam raz będzie dla takiego inteligentnego domu montaż zieonego dachu - to innowacyjne rozwiązanie , pozytywnie wpływające na nasze srodowisko. Wiecej na temat tej technologii mozna poczytac tu www.xeroflor.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2020, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Domy inteligentne są teraz w modzie, bo są przede wszystkim bardzo komfortowe i dają mnóstwo możliwości. Spędzanie czasu w takim domu przyniesie każdemu mnóstwo pozytywnych wrażeń i odpoczynku. Budując taki dom warto zdecydować się na rozwiązania, które oferuje firma https://zamel.com/ . Jej oferta jest szeroka, więc na pewno na coś się zdecydujesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2020, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy słyszeliście może, czym jest klucz master? Moim zdaniem jest to rozwiązanie bardzo wygodne. Tutaj poczytacie więcej o tym, czym jest system klucza jednakowego: https://www.systemkluczowy.pl/. Dzięki niemu unikniecie bałaganu z kluczami do domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2022, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam że inteligentny dom z wyposażeniem jest opłacalny polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy klei farb pap pianek gipsów betonów donic doniczek czajników kosiarek wełn szklanych uszczelek kołków żyrandoli luster podświetlanych wazonów żarówek mioteł szczotek i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 153

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >