Inwestycja w mieszkanie na wynajem

« Powrót do grupy: Inwestowanie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

2 sierpnia 2018, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Każda firma, która działa na rynku nieruchomości ma wypracowane swoje standardy. W tym przypadku nie może byc inaczej. Wiadomo, że taki najem obarczony jest pewnym ryzykiem ale jak widać stosują odpowiednie zabezpieczenia. I to te legalne ;) Ubezpieczenie OC to bardzo fajny pomysł, bo najłatwiej odzyskać konkretny kapitał związany z ewentualnymi szkodami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2018, 19:09

Zgadzam sie: good 1 bad

Świetną gwarancją jest to OC, przyznam szczerze, że pomimo sporego doświadczenia zarówno po jednej jak i po drugiej stronie wynajmu nigdy się z tym nie spotkałam. Tak samo podoba mi się możliwość podstawowego doposażenia mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2018, 11:23

Użytkownik Marchewa napisał: Świetną gwarancją jest to OC, przyznam szczerze, że pomimo sporego doświadczenia zarówno po jednej jak i po drugiej stronie wynajmu nigdy się z tym nie spotkałam. Tak samo podoba mi się możliwość podstawowego doposażenia
mieszkania.

Ubezpieczenie OC jest bardzo rzadko stosowane. A szkoda. To dużo lepsze i bardziej pewne rozwiązanie niż pobieranie kaucji. Sama kaucja właściwie chroni tylko przed ucieczką klienta. A zniszczenia, ewentualne, nie sa już z niej pokrywane. Albo nie starczy z nich środków. Ubezpieczenie jakie stosuje DJN zapewnia dużo wyższy komfort i bezpieczeństwo.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2018, 10:18

Powiedzcie o co chodzi z tym ubezpieczeniem OC jaki stosuje ta firma DJN? Ja jak wynajmowałam pokój w czasach studenckich, czy potem kawalerkę to zawsze płaciłam kaucje. I to było jedyne zabezpieczenie. Oczywiście jak mieliśmy mały wypadek po studenckiej imprezie, to na własny koszt naprawialiśmy wszystko. W przypadku takiego ubezpieczenia to nie płacę za ewentualne uszkodzenia z własnej kieszeni tylko ubezpieczyciel to opłaca? A ja tylko musze opłacić składkę? Dobrze myślę?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19143 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >