Inwestycje w nieruchomości turystyczne

« Powrót do artykułu: Inwestycje w nieruchomości turystyczne | « Powrót do grupy: Inwestycje

29 lutego 2012, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie sądzę by był to dobry biznes. Sam obserwuję to co się dzieje na rynku nieruchomości. Polecam raczej inwestowanie w nieruchomości komercyjne. Przeglądajcie zasoby Jartomu... W ich wyszukiwarce trafić można na fajne okazje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2012, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak - można, Jartom sprzedaje hale magazynowe. Na nieruchomościach turystycznych również można zarobić fajne pieniądze, ale tylko wiedząc wcześniej, że dane miejsce będzie cenowym hitem. Właśnie wtedy ceny idą szybko do góry.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2016, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Popatrzcie na to - http://www.baltica-heaven.pl
Patrząc na to wszystko realnie, to warto wejść w branżę turystyczną, ale jednak mowa o inwestycji długoterminowej i koniecznym zarządzaniu tym. Z tego zyski nie wyjdą przecież natychmiast.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2019, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się że inwestowanie w mieszkania pod wynajem krótkoterminowy dla turystów jest niezłym pomysłem

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2019, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam inwestuje w mieszkania do wynajmu turystycznego. Ja akurat działam na terenie Poznania. Jeżeli też jesteście z okolic tego miasta to polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.adminion.pl Oni zajmują się zarządzaniem i obsługą nieruchomości, które do mnie należą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2019, 07:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w ostatnim czasie zainwestowałam w Wisełka Apartament i Spa w Wiśle. Dzięki temu mam zagwarantowaną 7% stopę zwrotu. Cały kompleks znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego. Dodatkowo Wisełka budowana jest w pobliżu skoczni narciarskiej oraz ośrodków narciarskich. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. A sama oferta kompleksu jest bardzo szeroka – m.in. spa, basen, sala konferencyjna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >