Izolacja dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

25 września 2014, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

z tego co się orientuję, to Creaton daje na swoje dachówki do 50 lat gwarancji :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2014, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja niedawno odnawialem dach w moim domu, kładli mi nowe dachówki. Za namową kolegi z pracy zdecydowałem sie na ceramiczne Creatona, kupowane w http://www.top-dach.com.pl/ i uwazam,ze to byl idealny wybór, dach wygląda świetnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2014, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

wow!! 50 lat gwarancji to naprawdę dużo :) Creaton dba o klienta widzę. Jeszcze trochę o tym doczytam. Ale powiem, że robi to wrażenie i przybliża mnie do ich dachówek jeszcze bardziej ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2014, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko powiedzcie mi na co jest gwarancja i co ją może anulować.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2014, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

mmm chyba tylko tornado moze anulowac gwarancje ;p creaton naprawde solidna firma i szanuje klientow :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2014, 07:02

Zgadzam sie: good 0 bad

ja zastosowalem u siebie systemy termoizolacji dachowo isover http://www.dachlux.pl/oferta/systemy_termoizo lacji_dachow/isover/. Jest to jeden z lepszych producentow jesli chodzi o termoizolacje dachow wiec warto na nich zwrocic uwage przy budowie

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2014, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Termoizolacyjna masa do likwidacji mostków termicznych i do docieplenia od wewnątrz na bazie aerogelu (najlepszy izolator na Świecie)
1 mm daje tyle ile 10 cm styropianu Idealna do budynków pasywnych i energooszczędnych .Podnosi termoizolacyjność o 30 % a dom nagrzewa się zimą zdecydowanie szybciej .Idealny do zimnych murów izolacji wykuszy weran jako izolacja pod ogrzewanie podłogowe, do izolacji pomieszczeń nad garażami i pod tarasami .Izoluje betonowe nadproża i filary Super jako docieplenie poddasza itp.


www.izolacje-docieplenia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2014, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Zarówno izolacja dachu jak i ściany powinny być połączone tak aby całkowita izolacja obudowy nie miała przerwań i nie pojawiały się na niej mostki cieplne. Dlatego w trakcie wykonywania połączenia izolacji ściany i dachu, ważne jest przestrzeganie kilku podstawowych zasad, które w procesie budowy pozwalają na unikanie błędów.Podczas wykonywania tego etapu budowy najważniejszą kwestią jest zapewnienie ciągłości izolacji pionowej ściany oraz skośnej stropodachu/dachu skośnego. Prace te nie są skomplikowane, niemniej jednak wymagają staranności i zachowania właściwej kolejności prac lub też ich wzajemnego uzupełnienia. Połączenie to najkorzystniej jest wykonać w następującej kolejności:
a) Zamontować warstwę izolacji na elewacji w taki sposób, aby jej górna płaszczyzna sięgała do warstwy wstępnego krycia – niedopuszczalne jest wykonanie podbicia dachu w dole krokwi przed wykonaniem warstwy ocieplenia,
b) Zamontować warstwę izolacyjną stropodachu stromego w taki sposób, aby połączyła się z izolacją warstwy ściennej – niedopuszczalne jest pominięcie obszaru za murłatą dachu,
c) W przypadku odwróconej kolejności działań przed wykonaniem izolacji ściennej należy uzupełnić szczelnie obszar za murłatą,
d) W prawidłowych rozwiązaniach dobrze jest również wykonać izolację na ściance kolankowej, co dodatkowo poprawi właściwości termiczne węzła.

Uwaga:
Pod względem termicznym podstawowym błędem, jaki może być popełniony, jest niezachowanie ciągłości izolacji poprzez wcześniejsze wykonanie podbicia dachu, zaniedbanie obszaru za murłatą oraz niestaranne wykonanie izolacji ze względu na trudny dostęp. Efektem błędu jest powstanie obwodowego mostka termicznego i straty energii powodujące wzrost kosztów eksploatacji budynku. Proponujemy skorzystanie z opracowanego przez ekspertów Knauf Therm prawidłowego rozwiązania tego elementu, które jest dostępny w katalogu gotowych rozwiązań KNAUF Therm.
e-rzecznik Knauf Therm

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2014, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobre izolacje dachu wykonuje ta firma http://www.izolacje-budmar.pl
Nie dość, że szybko, to jeszcze dobrze i bez poprawek.
Ja jak płacę za konkretny remont- to lubię mieć to zrobione dobrze i fachowo.
Nie cierpię firm które muszą po własnej pracy poprawiać.
Takie są u mnie skreślone.

Ten post był edytowany przez mołoszxx dnia: 9 grudnia 2014, 12:49
Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2015, 19:50

Zgadzam sie: good 0 bad

lepiej jest zrobić raz, a porządnie, ponieważ w ostatecznym rozrachunku na właśną rękę bedzie kosztować nas więcej niż taka firma

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >