Izolacja Ścian - elewacje Wentylowane przy remontach istniejących budynków

« Powrót do artykułu: Izolacja Ścian - elewacje Wentylowane... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

4 września 2019, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Elewacje wentylowane to świetne i nowoczesne rozwiązanie. Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną firmą, która się tym zajmuje to polecam wam skontaktować się z www.loxan.pl Sam korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że warto było się do nich zgłosić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2019, 19:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie styro lepsze niż wełna. Lepszy, lżejszy, przyjemniejszy i lepiej izolujący materiał. Przy montażu wełny przynajmniej w moim przypadku jest dramat, muszę być cały zakryty, bo uczulenie od razu daje znać o sobie. Cały dom mam ocieplony styropianem i jest cicho i ciepło zimą

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2019, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, dlatego styropian jest stosowany w ponad 80% przypadków ociepleń budynków w Polsce. Godny polecenia jest w szczególności styropian grafitowy o współczynniku lambda 0,031 W/mK. Jest lepszym izolatorem niż białe płyty, więc daje podobne efekty ocieplenia przy mniejszych grubościach. W ofercie Knauf Therm można znaleźć pełny asortyment wysokiej jakości płyt grafitowych do ocieplania wszystkich przegród w budynku: www.styropianknauf.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2020, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też uważam że styropian będzie lepszy niż wełna. I u siebie do ocieplenia wybiorę grafitowy, bo jest cieńszy i ma lepsze właściwości termoizolacyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2020, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zrobiłem kosztorys związany z ociepleniem domu, wybrałem styropian grafitowy, myślę że to najlepszy wybór, a system ocieplenia ETICS.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2022, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

moim zdaniem dobrze że są dobre izolacje ścian i że są dobrze wentylowane przy prowadzonym remoncie polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz młotków łopat szpadli gwoździ płyt kartonowo gipsowy dętek rowerowych felg i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >