Izolacja dachu wełną.

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

4 marca 2015, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

W temacie izolacji to można się dogadać z firmą Ekopur System. Używają wysokiej jakości pianki poliuretanowej o wysokiej trwałości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2015, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Połączenie dachu i ściany jest miejscem częstych błędów w izolacji. Dlatego tez należy stosowac kilka zasad podczas izolowania ścian (najczęściej styropianem np. Knauf Therm, a izolowaniem dachu. Załaczam schemat prawidłowego połaczenia:
" alt="" />

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2017, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co, jest taka firma jak Termil, oni dość mocno siedzą w temacie izolacji. Kiedyś robili mi piankę PUR i jestem zadowolony. Z tego co wiem to robią też izolacje ze specjalnej gumy natryskowej na dach i to można stosować czy to na papę, czy na beton czy na blachę, także jest wszechstronnie. Kontakt do firmy masz na termil-hydroizolacje.pl. Uczciwe doradztwo, nie wciskali mi więcej usług niż faktycznie potrzebowałem.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2017, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Doskonałą alternatywą pianki pur jest zastosowane celulozowej izolacji termicznej która równie szczelnie wypełnia ocieplaną przegrodę, co uniemożliwia powstawanie mostka termicznego. Wsród jej wyróżników na tle innych materiałów izolacyjnych są także : doskonałe właściwości higroskopijne materiału celulozowego (pochłania wilgoć i odparowuje przez membranę - ochrona konstrukcji drewnianej przed wilgocią), możliwość naprawy istniejącego ocieplenia dachu - czas naprawy od 1 dnia, w zależności od powierzchni dachu.

W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcam do kontaktu tel. 694-247-978 lub do odwiedzenia strony: http://zonasort.pl

UWAGA: Powołując się na polecenie Konsultanta ZonaSort zyskają Państwo 10% rabatu na wykonanie izolacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2017, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy dachówce warto pomyśleć o wspomnianej izolacji nakrokwiowej, szczególnie ze jest produkowana przez wiodącego producenta dachówek czyli Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2018, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Celulozowa izolacja termiczna to zdecydowanie najlepsza opcja jeżeli chcemy aby całość była wykonana solidnie oraz na lata. Ktoś orientuje się z jakimi kosztami należy się tutaj liczyć?

www.CentrumLupka.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2018, 21:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto również trochę poczytać o rozwiązaniach jakie proponuje Braas czyli m.in membrany dachowe bądź izolacje nakrokwiowej Divodamm do stosowania przy dachówkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2018, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem wełna mineralna jest dobrym rozwiązaniem. Dobrze izoluje, dobrze odcina hałas z zewnątrz, nie ulega degradacji. Latem jest chłodniej w domu, zimą cieplej. Sam właśnie mam zamontowaną wełną od firmy Plastics i sobie chwalę. Sam produkt bardzo dobry, dwa – miałem dobrą ekipę budowlaną.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2018, 23:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy dachówce warto równiez szukać sprawdzonych izolacji dachowych i jeżeli z doświadczenia mogę polecić Ci dobre materiały to sprawdź co może zaproponować Ci Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2018, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Podpisuję się pod przedmówcą! Wełna celulozowa jest obecnie najbardziej skuteczną i bezpieczną metodą ocieplania poddaszy. Polecam tę formę i oczywiście http://www.iso-dach.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19153 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 187

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >