JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

24 października 2008, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiej firmy drzwi zewnętrzne polecacie? Kolor chciałbym żeby był brązowy(okleina wygladajaca jak drewno bądź z drewna-ewentualnie obklejone listwami drewnianymi). Najlepiej do 5 tyś zł. Niech beda dobrze zabezpieczone. Pliz. Pomóżcie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2008, 23:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Z firm produkujacych drzwi drewniane znamUrzędowski. Brazowy jest najpopularniejszym kolorem, wiec nie bedzie z tym problemow, i za 5 tys da sie kupic wiekszosc wzorow (oprocz tych bardziej wysublimowanych).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2009, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Z mojego smutnego doświadczenia (dwa razy mi chcieli dom okraść... :? )wiem że jak drzwi zewnętrzne to tylko antywłamaniowe. Porządnie je osadzić w ścianie ( ja dobrych gości do takich robót znalazłem na stronie fachowaekipa.pl ), dwa zamki. Pożądne okucia i spokój. Zbóje tak się długo przy nich męczyli, że w końcu zwiali jak usłyszę li ruch w domu. Ja osobiście polecam Gerdę i BKT System. Dobre i porządne.
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2009, 00:06

Zgadzam sie: good 0 bad

mamy z solidnych drzwi Dierre antywłamaniowe do domu z montażem ponad 5.500 zł. Tylko że nie ma sensu wstawiać takich drzwi bez antywłamaniowych okien i odpowiedniego alarmu. Ja bym polecił Portę i jej drzwi drewniane np. Wrocław konsrukcja dębowa w środku wypełnienie termoizolacyjne a na wierzchu fornir więc wyglądają jak lite drewno i są w ciemnych kolorach.
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2009, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

ZBIGMET . Producent antywłamaniowych metalowych drzwi z atestami!!!A to ważne , bo jest sporo firm które się ogłaszają ,że posiadają drzwi antywłamaniowe, a drzwi te w życiu na badaniach nie były i nie mają żadnych atestów - warto na to zwrócić uwagę ze względu naprawdę na bezpieczeństwo oraz na późniejsze ewentualne ubezpieczanie domu.
Drzwi mogą być wykończone Mdf-em , fornirem, drewnem... Spokojnie się zmieścisz w kwocie do 5 tys zł.
Sprawdź bo naprawdę warto :) POzdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2009, 23:21

Zgadzam sie: good 0 bad

słyszałem że ten Zbigmet to nawet niezły jest ale nie mam zaufania do nioesprawdzonego produktu więc miałbym pewne obawy, podobnną konstrukcje ma Dierre ale te miałem okację sprawdzić i nie można mieć zastrzeżeń to samo z Portą nie mam problemów z ich drzwiami w końcu sa na rynku od 17 lat i mają sprawdzoną technologię, Zbigmet to raczej młoda firma (nie znaczy że zła) ale ciekawy jestem jakie będą o nich opinie za 2-3 lata.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2009, 23:16

Zgadzam sie: good 0 bad

chyba masz kolego słabo sprecyzowane informacje, Zbigmet jest na rynku od 1992 r. znajomi mają ich drzwi od 12 lat i się trzymają rewelacyjnie. Co do Dierre, słyszałem że są dość drogie a cena mało adekwatna do jakości..drzwi przychodzą z Włoch w podzespołach co jest składane w Polsce, ceny się zbyt często wahają co jest uzależnione od kursu Euro , no i już nie wspomnę o terminach. Ofertę mają mało elastyczną standardy i nic ponadto.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2009, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Dierre ma jeden minus cenę nie sa tanie to fakt ale napewno nie ma w nich prawienic co nnazwałbyś standardem czy Zbigmet stosuje podówjną izolację (wełna mineralna i styropian w środku), Dierre jest montowane na dówch ościeznicach i kotwieone w okoló 16-18 miejscach drzwi sa praktycznie pancerne ze wstawkami z blachy manganowej Zbigmet raczej tego nie ma, a jeśli chodzi o tewrmin to jest bardzo długi całe 7 dni. Na koniec są to fdrzwi które najrzdziej na rynku zmieniają cene za jej stabilizację odpowiada importer, pierwszą podwyżkę zrobiloi po 5-ciu latach, ale faktem jest wysoka cena ~3.200 z montażem. Podobne wyciszenie i wytrzymałośąc na włamania mają drzwi Porta które są sporo tańsze bo prawei 1.000 zł tylko że różnica w cenie wynika z innej technologi produkcji a nie okrojenia towaru z czego się tylko da (wiele firm tak robi) i twierdzenia że to to samo co to droższe.

pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2009, 19:01

Zgadzam sie: good 0 bad

witam wybierajac drzwi Dierre prosze zwrocic uwage na bajer z ich strony iz dostawki boczne sa wykonywane we wloszech ... nie prawde wykonuje je w PL :d sama widzialam placimy cena wloska za produkt Polski. Gdzie kazdy Ślusarz potrafi nam taka dostawke wykonac . PZDR

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2009, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Calkoiecie Polskim producentem od poczatku do konca jest Porta Dierre to Woski produkt a w Polsce s tylko skladane z podzespolow nic wiecej. Ponadto Woskie nie znaczy lepsze niz Polskie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klamki Liczba postów: 30 Grupa: Montujemy o... Jest to też dla mnie ciekawy temat... Warto przy tej okazji poszukać opinii w sieci, jeśli chodzi o klamki zewnętrzne! Ja się aktualnie zastanawiam, czy będzie....
  • okna Liczba postów: 145 Grupa: Montujemy o... Jeśli wstawiacie okna, to najczęściej wymienia się również od razu parapety. Możecie wziąć pod uwagę wybór takich parapetów na stronie https://triplate.pl/parap...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 610 Grupa: Montujemy o... Podczas poszukiwań konkretnych opcji i przede wszystkim mają to być drzwi limanowa. Do tego z możliwością dopasowania okien czy podłóg drewnianych warto rozważy...
  • Zawiasy do drzwi Liczba postów: 6 Grupa: Montujemy o... W takim razie jeżeli przyszedł moment poszukiwań dobrej jakości hurtowni z narzędzi, elektronarzędziami i osprzętem to możesz zapoznać się z ofertą przygotowaną...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 868 Grupa: Montujemy o... Świetną ofertę produktów w tym temacie o wysokiej jakości znajdziecie zaglądając do https://oknarado.pl/montaz-wymiana-okien -szczecin/

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 240

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >