JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸

6 czerwca 2022, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio kupiłem aluminiowe drzwi zewnętrzne Schuco od firmy Kapica z opolskiego. Mają bardzo duży wybór wzorów, kolorów i wyposażenia dodatkowego. Ich drzwi są bardzo szczelne i ciepłe, mają nawet stolarkę do domów pasywnych. Tylko u nich udało mi się znaleźć dokładnie taki model, o jaki mi chodziło i nawet udało się idealnie dopasować kolorystykę. Warto ich odwiedzić, zwłaszcza jeśli poszukujecie spersonalizowanej stolarki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2022, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Karol - Superthermy są na prawdę dobre. Mi pasują też passive 75. Super izolację masz też dzięki dodatkowym przylgom podobnie jak np. w najwyższej opcji w Mikei czy w kilku seriach w Wikędzie. Dodatkowym plusem jest też na pewno ościeżnica aluminiowo kompozytowa. Wiele firm ma już taką w ofercie na szczęście. Wspomniane KMT ale też w/w Wikęd czy Mar-Tom. Warto wiedzieć czego się szuka w drzwiach, bo różnych technologii jest na prawdę dużo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2022, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest taki producent jak firma http://www.meblerevia.com która skupia się wyłącznie na litym drewnie dębowym. Nie ma u nich innego drewna, natomiast z dębu tworzą dużo różnych elementów, meble, podłogi czy drzwi.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2022, 03:12

Zgadzam sie: good 0 bad

moja siostra ma drzwi firmy z Włoch i bardzo sobie chwali :) uwazam ze sa mega solidne

__________________________
https://www.lektor.edu.pl/sardynia-wczasy

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2022, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

drzwi stalowe supertherm 90 z firmy KMT są godne polecenia. Bardzo porządnie wykonane, grube i świetnie izolują. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2022, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie osobiście lepsze technologicznie 75 passive. Choć grubsza odsłona też jest niczego sobie. Ostatnio fajnie sprzedają się u mnie Arctiki z Mar-Tom o podobnych właściwościach albo Wikędy Termo Prestige. Tylko że KMT czy Wikęd są lepiej doposażone w standardzie. Pozornie wyższa cena w katalogu jednak ma wpływ na to ile za tą cenę dostaje się w drzwiach osprzętu.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2022, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

modeli jest multum, trzeba wiedzieć czego się chce i na to zwracać największą uwagę. Ja chciałem bardzo dobrze izolujące drzwi i zdecydowałem się ostatecznie na model supertherm 90 z tej firmy kmt o której wspominają na górze. Drzwi mają super paarametr, dobrze wyglądają i są porządnie wykonane

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2022, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie warto podczas poszukiwań drzwi zewnętrznych zwrócić również uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Drawex ze względu na bardzo dobry poziom obsługi, konkurencyjne oferty i też możliwość sprawdzenia różnych opcji dopasowanych idealnie pod swoje potrzeby od strony designu, ale też izolacji oraz zabezpieczenia przed włamaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2022, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Pochwyt to w dużej części element dekoracyjny, trzeba pamiętać ze aby otworzyc drzwi musi być
- albo elektrozaczep, który zwalniamy przez aplikacje, kartę, żeton, pin pad, klucz ect
- albo blacha zaczepowa z funkcja dzień noc, za każdym razem jak wychodzimy na chwile a nie bierzemy kluczy trzeba przestawić.
A nic nie zastąpi klasycznej klamki.

Z tego tez powodu zdecydowaliśmy się na drzwi z tradycyjną klamką. Nie zamawialismy z katalogu, zniechęciły nas ceny, poza tym zależało nam aby drzwi zamontować natychmiast i nie chcieliśmy tak długo czekać na montaż. Drzwi wejściowe do domu kupowaliśmy w Leroy Merlin. Polecam, od 3 dni nie mamy z nimi problemu. Pomimo, ze są ciężkie i solidnie wykonane, bardzo lekko chodzą na zawiasach.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2022, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

W markecie może i da się kupić dobre drzwi wejściowe ale patrz na to, że w salonie masz możliwość zakupu drzwi z montażem co daje Ci 8% VAT zamiast 23% jakie masz w markecie. Czas oczekiwania na montaż będzie oczywiście dłuższy ale w perspektywie jakiś 15-20 lat przez które będziesz użytkował drzwi to w sumie niewielkie "poświęcenie".
Poza tym sporo drzwi w markecie (nie wszystkie i nie piszę tutaj o LM, OBI, Casto czy jakimś konkretnym markecie) nie spełnia norm prawa budowlanego pod kątem izolacji termicznej na maksymalnym poziomie Ud=1,3. Stąd warto też pojeździć po salonach i popytać, bo czasem też mają drzwi "od ręki" tak jak masz to np. z Wikędem. Masz salony Leader gdzie funkcjonują na trochę innych zasadach jak inni pośrednicy. Także da się i w markecie i poza marketem takie drzwi nabyć szybko.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klamki Liczba postów: 30 Grupa: Montujemy o... Jest to też dla mnie ciekawy temat... Warto przy tej okazji poszukać opinii w sieci, jeśli chodzi o klamki zewnętrzne! Ja się aktualnie zastanawiam, czy będzie....
  • okna Liczba postów: 145 Grupa: Montujemy o... Jeśli wstawiacie okna, to najczęściej wymienia się również od razu parapety. Możecie wziąć pod uwagę wybór takich parapetów na stronie https://triplate.pl/parap...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 610 Grupa: Montujemy o... Podczas poszukiwań konkretnych opcji i przede wszystkim mają to być drzwi limanowa. Do tego z możliwością dopasowania okien czy podłóg drewnianych warto rozważy...
  • Zawiasy do drzwi Liczba postów: 6 Grupa: Montujemy o... W takim razie jeżeli przyszedł moment poszukiwań dobrej jakości hurtowni z narzędzi, elektronarzędziami i osprzętem to możesz zapoznać się z ofertą przygotowaną...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 868 Grupa: Montujemy o... Świetną ofertę produktów w tym temacie o wysokiej jakości znajdziecie zaglądając do https://oknarado.pl/montaz-wymiana-okien -szczecin/

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19106 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 338

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >