JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

7 września 2011, 18:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich na forum,. Tutaj mogę zgodzić się z powyższą opinią. W końcu mamy tylu polskich producentów,że nie rozumiem dlaczego szukamy za granicą. Kupić możemy chciażby w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych.


Mirmo.pl- drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, automatyka do bram.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2012, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

LUDZIE UWAŻAJCIE NA FIRMĘ Firma Franus
Gorkiego 24 bl.503
92-524 Łódź
W SWOJEJ OFERCIE MAJĄ MIĘDZY INNYMI DRZWI WEWNĘTRZNE KTÓRE OD NICH ZAMÓWIŁEM I DO TEJ PORY NIE MOGĘ SIĘ DOPROSIĆ ABY ZROBILI POPRAWKI BO ZRYPALI TOTALNIE SPRAWĘ!!! ROBIĄ SOBIE ŻARTY Z KLIENTÓW!!! MAJĄ TAM STRASZNY BAŁAGAN!!! SERDECZNIE ODRADZAM!!!!!!!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2012, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

dzięki za informację, nienawidze fuszerki i żerowania na klientach!!

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2012, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam Gerdę bo mam, choć nie myślałem, że produkują drzwi. Zawsze ich kojarzyłem z zamkami.
---
Szybki Kredyt

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2012, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z poprzednimi uczestnikami forum. Wspierajmy polskich producentów. Jakością często przewyższają zagranicznych. Osobiście polecam markę Vox. Mają ładne, trwałe i eleganckie drzwi - takie jak moje do salonu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2012, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

też jestem zdania, że warto wspierać polskich producentów. Jeśli chodzi o wybór odpowiednich drzwi to jedne z lepszych i solidniejszych można znaleźć na stronie oknawimarol.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2012, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze swojej strony polecam nasze drzwi Erbesp.pl wybór jest szeroki,a jakość na naprawde wysokim poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2012, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Posiadam drzwi Pol-Skone, kupione w vox. Mieszkam w bloku, zamontowali mi nowe, ładnie wykończyli, sąsiedzi zazdroszczą. O firmie, któej wspominasz, nic nie słyszałem, mogę poprosić o jakies informacje ?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2012, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

ogólnie polecam voxa, jak już pisałem wcześniej, mam podłogę i jest w porządku.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2012, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Polskie drzwi Polski producent PTZ Delta Drzwi Stalprodukt szukajcie w necie polecane drzwi wejściowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 872 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • ekskluzywne okna aluminiowe Liczba postów: 27 Grupa: Montujemy o... W takim razie musisz zapoznać się z ofertą producenta okien aluminiowych ze strony: http://www.reynaers.pl/ . Mają dobre jakościowo okna o nowoczesnym wyglądzie...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 305 Grupa: Montujemy o... Warto przeczytać https://www.css.biz.pl/okna-plastikowe-s zczecin/
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 488 Grupa: Montujemy o... Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze odpowiednich rozwiązań stolarskich, to możesz skontaktować się z WikDoor u których znajdziecie drzwi limanowa.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >