JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸

26 kwietnia 2023, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie najlepsze drzwi antywłamaniowe wybrać?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2023, 08:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam Ci firmę Besta oni są bardzo dobrzy, dobierają drzwi oraz je montują. Na prawdę rzetelni

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 maja 2023, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo duży wybór modeli drzwi zewnętrznych znajdziecie w ofercie firmy Kapica z opolskiego. Można wybierać z długiej listy gotowych rozwiązań lub stworzyć własny projekt drzwi aluminiowych w sprawdzonych systemach Schuco, które zapewniają bardzo duże możliwości projektowe. Można indywidualnie dobrać rozmiar drzwi, pochwyty, dodatkowe przeszklenia, klamki czy inne akcesoria. Ich doradcy są chętni do pomocy, więc na pewno podpowiedzą najlepsze rozwiązania.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2023, 17:56

Zgadzam sie: good 0 bad

ja ze swojej strony polecam drzwi stalowe z KMT. bardzo porządne modele z różnymi parametrami. ja wybrałem model supertherm 90, bo priorytetem dla mnie była dobra izolacja termiczna. Jestem bardzo zadowolony z wyboru, bo drzwi faktycznie trzymają ciepło,

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2023, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiś czas temu szukałem nowych klamek do moich drzwi i natrafiłem na ofertę sklepu internetowego - https://fernand.pl/65-klamki-do-drzwi-wejscio wych , gdzie zamówiłem klamki i solidnie wykonane zamki do drzwi. W razie pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2023, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi firmy Wisniowski ktos tu wczesniej polecał to rzeczywiscie najwyzsza półka ale jaka cena?
Czy warto tyle dac za drzwi? Brama garazowa ta gruba "6" to jest extra i warto kupic tylko trzeba dowiadywac się o cene bo w roznych sklepach rozne ceny za ten sam towar mają. Wielkie salony lepiej omijac bo tam bedzie dwa razy drozej a wcale nie znaczy ze lepiej i do tego rotacja pracownikow i robotnikow dochodzi duza.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2023, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się przekonałem do drzwi z PVC-U produkowanych przez firmę Matplast z Nowej Rudy na Dolnym Śląsku. Są niezwykle ciepłe i wytrzymałe, ale przede wszystkim prezentują się bardzo efektownie. Mają też bardzo ciekawą opcję w postaci wbudowanego specjalnego modułu pozwalającego na otwieranie drzwi na sygnał Bluetooth. To interesujące rozwiązanie, zwłaszcza jeśli ktoś myśli o budowie inteligentnego domu lub po prostu o wygodzie mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2023, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak szukasz drzwi energooszczędnych, utrzymujących ciepło ze szczelną instalacją, to porozmawiaj z https://gerde.pl/, bo realizują montaż we Wrocławiu i w okolicach, do 30 km od miasta. Dojazd bezpłatny, więc od razu się skonsultujesz i poznasz ekspertów, katalogi, nowości ze świata drzwi zewnętrznych, wewnętrznych, specjalistycznych, przeznaczonych do samodzielnego malowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2023, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam firmę kmt. Jest bardzo dużo modeli i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Dla mnie ważna była dobra izolacja ciepła i wybrałem model supertherm 90. Jestem zadowolony bo rachunki są faktycznie niższe i w domu zimą było cieplej niż przed wymianą drzwi

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2023, 19:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Energooszczędność to na pewno bardzo ważna kwestia, ale w przypadku drzwi zewnętrznych liczy się także trwałość i prestiżowy wygląd. My postawiliśmy na aluminiowe drzwi Schuco z oferty firmy AL-Tech z Mnikowa pod Krakowem. Nie tylko mają świetne parametry cieplne, ale także bardzo wysoką stabilność i oryginalne wzornictwo, jakiego nie mogliśmy znaleźć w ofercie innych firm. Polecam zarówno system, jak i producenta.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 872 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • ekskluzywne okna aluminiowe Liczba postów: 27 Grupa: Montujemy o... W takim razie musisz zapoznać się z ofertą producenta okien aluminiowych ze strony: http://www.reynaers.pl/ . Mają dobre jakościowo okna o nowoczesnym wyglądzie...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 305 Grupa: Montujemy o... Warto przeczytać https://www.css.biz.pl/okna-plastikowe-s zczecin/
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 488 Grupa: Montujemy o... Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze odpowiednich rozwiązań stolarskich, to możesz skontaktować się z WikDoor u których znajdziecie drzwi limanowa.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 310

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >