JBP HD CAMERA- opinie

« Powrót do grupy: Ekspert inteligentnych systemów

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

21 grudnia 2016, 18:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Kamera KZ8 kosztuje 399zł w zestawie dostałem dodatkowo kartę pamięci 8GB, a kamera objęta 24 miesięczną gwarancją. Pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 grudnia 2016, 21:09

Zgadzam sie: good 0 bad

No to fajna opcja rzeczywiście. Cena dobra, specyfikacja wyróżnia się wśród konkurencji, a warunki też oferują ok.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 stycznia 2017, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na razie jestem zadowolonym użytkownikiem KZ4 modelu obrotowego i uzywam go do monitorowania domu. Nie psuje się, przy silnym wietrze i opadach nic się złego nie dzieje. Cenowo też stoi fajnie

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2017, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi Ci chyba o model KZ5 jeżeli obrotowy Czarek61 ;) Ja już się chyba przekonałem i pod koniec tego tygodnia mam zamiar zamówić model KZ8 oby montaż się udał.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2017, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Raczej podjąłeś dobrą decyzję, no czekamy na twoje opinie na ich temat ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2017, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

witam

chce zakupić kamerkę z tej aukcji:

http://allegro.pl/kamera-ip-jbp-full-hd-1080p-zewnetrzna-wif i-onvif-i6588742080.html

czyli JBP HD CAMERA KZ8 i moje pytanie jest następujące czy jeśli samochód (chodzi by monitorować parking na którym okradają auta) który tam stoi w odległości do 20 m i bez niestety w tym miejscu oświetlenia nocą będzie można odczytać zobaczyć w miarę dobrze człowieka kręcącego się kolo tego auta ( dodam ze kamera będzie obserwować moje auto tylko). Proszę Was o pomoc opinie zdjęcia jeśli ktoś posiada jak co mogę podać mala by przesłać
Z góry dziękuje :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2017, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam . Zakupilem kamere tej firmy kz2 i u mnie niestety jest problem a mianowicie nie potrafie polaczyc kamere ze smartfonem . Probowalem poprzez dedykowana aplikacje ipcameraviewpro i zarowno po recznym jak i odczytaniem kodu QR nie daje sie polaczyc . Na komputerze kamera dziala bez zarzutu ale tylko tam . Pomozcie . Bede bardzo wdzieczny .

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2017, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm dziwne u mnie wszystko gra i zrobiłem to tak jak jest napisane w instrukcji. A jaki system masz na telefonie, może tutaj coś aplikacja nie łapie ?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2017, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Przecież te kamery to najgorszy syf jaki jest dostępny na rynku. Chińskie badziewia. Widać kto tu piszę i nabija pozytywne komentarze.

https://videodronem.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2017, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że marketing z formy jbp zarejestrował się na każdym portalu i bzdury wypisuje. Otóż powiem Wam prawdę. Kamera KZ2 nie powala. Owszem fajnie, że ma moduł wifi i zapis na kartę. Kompletny bezsens to krótki kabel w gniazdem RJ przyciskiem reset i gniazdem zasilania - w tym momencie robi się z niej kamera wewnętrzna, bo brakuje zabezpieczenia przed wilgocią. Nie zaszkodziłoby, gdyby była wyposażona w POE i złączki przeciwilgociowe. Element przegubowy do ustawiania kamery w pionie - bardzo kiepska śrubka lub gwint w nakrętce. Dostałem ją ze zerwanym gwintem. Na dodatek mocowanie jest ząbkowane, więc nie ma możliwości płynego ustawienia. Kolejny minus - kamera nie robi nagrań sekwencyjnych. Poważny minus. Zamiast tego robi zdjęcia co ustawiony interwał czasu. Co gorsze tych zdjęć nie da się przejrzeć aplikacją na smartfona, bo nie ma takiej opcji. Można to jedynie zrobić przez przeglądarkę na kompie. Nie ma możliwości kasowania zdjęć. Nawet jeśli przez eksploratora windows "wykasujemy" zdjęcia, to po ponownym wejściu do katalogu nadal tam są. Poważne niedociągnięcie. Mikrofon chyba ma jakąś wadę, bo bez przerwy słychać jakby ktoś w niego pukał, jakby chrobotanie podczas wiatru. Tylko dlaczego słychać to gdy wiatru nie ma? Obraz, dopiero po ustawieniu wysokiego bit rate można powiedzieć, że jest ok. Poza tym - lekkie aberracje. Gniazdo antenowe bez zabezpieczenia przed wilgocią. Ocena 6/10

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • monitoring/kamery Bydgoszcz Liczba postów: 10 Grupa: Ekspert int... Do zabezpieczenia domu podczas wakacji fajnym rozwiązaniem jest zestaw dwóch kamer obrotowych orllo Z12 https://orllo.pl/zestaw-kamery-wifi-ip-z ewnetrzne-obroto...
  • monitoring posesji Liczba postów: 58 Grupa: Ekspert int... Do zabezpieczenia swojego domu i całej przestrzeni wokół może przydać Ci się zestaw 2 kamer Wifi IP 4K 8Mpx orllo Z20. Niezła opcja z prostą apką do obsługi i p...
  • internet w inteligentnym domu Liczba postów: 24 Grupa: Ekspert int... Czy dla kogoś, kto planuje rozbudowę swojej sieci internetowej i zastanawia się, czy warto zainwestować w technologię FTTX, polecilibyście tę firmę https://cell...
  • Czujki dymu i inne zabezpieczenia ppoż Liczba postów: 216 Grupa: Ekspert int... Dla osób poszukujących profesjonalnych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń przeciwpożarowych, https://global-poz.pl/ wydaje się być dobrym miejscem. Global Poz ofe...
  • Nawigacja Liczba postów: 22 Grupa: Ekspert int... Czy wiecie, który sklep online posiada w swojej ofercie sprzęt wędkarski i nawigacje gps? Ważny jest dla mnie szeroki wybór produktów w korzystnej cenie. Ostatn...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >