Jak gładzić ścianę?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

13 lipca 2011, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Co to za nieładna debata? Dlaczego zawsze jak człowiek zada jedno pytanie, nasza Polska społeczność robi tyle zamieszania? przecież ten człowiek nikogo ani nie obraził, ani nie ubliżył po prostu zapytał! A wy od razu jakbyście mogli zaatakowali go co najmniej kosą! Ludzie trochę więcej tolerancyjności z waszej strony! A tu człowiek człowiekowi wilkiem... Fora są właśnie dla takich ludzi, którzy czasami chcieli by sami się czegoś nauczyć, a na czym jak nie na swoim własnym M? Przykro mi nie posiadam takiej wiedzy w tym temacie, ale bardzo współczuje...Wstydźcie się naprawdę bo nikt nie rodzi się Alfą i Omegą

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 marca 2012, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak nie masz zamiaru nikomu dawac porad za darmo to nie marnuj swojego cennego czasu tylko zarabiaj pieniadze me scientist. Nikogo nie obchodza Twoje przezycia zyciowe tylko jak naniesc gips wygladzic .. jak nie jestes w stanie pomoc no to nie pisz proste ziom robisz z siebie ofiare..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 marca 2012, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Roebrtb slyszalem że taki z ciebie fachowiec ze 2 h kładziesz gładź a 6 h trzeźwiejesz nie polecam tego uzytkownika

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2012, 01:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Drogi kolego, ja uznałem dyskusję za zakończoną i dalszą pisaninię za zbędną. Potrafię się przyznać do błędów, w końcu każdy je popełnia i zrobiłem to w poprzednim poście. Tobie widać to nie wystarczyło i musiałeś dołożyć swoje złote myśli.
Twój drugi post wyraźnie wskazuje na kompletny brak inteligencji. Na szczęście ludzie nie są tak ograniczeni, by nie widzieć bzdur, jakie wypisujesz.
P.S. Mi Twoje polecenie nie jest do niczego potrzebne, równie dobrze możesz polecać /lub nie/ hodowlę jedwabników morwowych czyli coś, o czym nie masz zielonego pojęcia

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2013, 19:36

Zgadzam sie: good 0 bad

No to się dowiedziałeeeeem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2018, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o położenie gładzi na ściany, to nie jest wielką filozofią, jedyne co wystarczy mieć to odpowiednie narzędzia, materiały oraz odrobinę doświadczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >