Jak odpowiednio pielęgnować okna PCV

« Powrót do artykułu: Jak odpowiednio pielęgnować okna PCV | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

12 kwietnia 2015, 20:03

Zgadzam sie: good 0 bad

dziekuje za ten artykuł! teraz juz wiem jak pielęgnować moje okna pcv z www.schwarz-firma.eu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2015, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Okien PCV tak naprawdę nie trzeba jakoś odpowiednio pielęgnować raczej bym to nazwał, że należy im dać żyć. Sami mamy okna PCV w całym domu od Budvar (polski producent) i póki co problemów żadnych z nimi nie ma, a to już 4 lata od wprowadzenia się. Można sobie tutaj poczytać o nich jakby ktoś szukał dostawcy okien.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2015, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do okien PCV, to słyszałem, że firma Budvar jest bardzo dobrym, polskim producentem okien PCV. Możecie sprawdzić sobie ich ofertę na ich stronie internetowej. Mają tam przedstawioną całą swoją ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2015, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

eder - ja mam okna z budvaru i rzeczywiście są dobre tak jak piszesz, ale to nie znaczy, że nie trzeba ich pielęgnować. Artykuł bardzo przydatny.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2015, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co ilu specjalistów, tyle wersji słyszałem. Jak nie jesteś do końca pewny czy umiesz i czy wiesz jak to sobie zadzwoń do firmy, która się tym zajmuje i po prostu to ogarną. Nie jest to jakaś kosmiczna kwota, a masz zrobione tak jak ma być. Na stronie http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/serwis -okien masz info, może być pomocne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2016, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie okna PCV są bardzo łatwe w pielęgnacji. Wystarczy odpowiednia konserwacja. Przynajmniej raz w roku odpowiednia regulacja i smarowanie - tu przyda się wazelina techniczna, oliwa do maszyn lub smar na bazie silikonu z teflonem. Do tego konserwacja uszczelek - tu wykorzystać należy środki oparte na żywicach silikonowych. Do tego regularne mycie ram i szyb. Żadna filozofia.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2016, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Często czyścić i wietrzyć - to moja metoda :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2016, 21:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Przecierać też z wilgoci nawet przy dobrze dobranej szybie wilgoć się zbierać na oknach będzie. Na to raczej nie ma żadnej rady i trzeba z tym żyć. No i co najważniejsze to wybrać okna sprawdzone i o odpowiedniej jakości. Ostatnio w Stolmar widziałem kilka fajnych propozycji można sobie przejrzeć - http://stolmar24.com/okna-pvc/ i to jest chyba podstawa jak wybierzecie dobry produkt to wiadomo, że będzie z nim mniej problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2017, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli o mnie chodzi, to ja osobiście mogę wam polecić firmę http://www.royal-house.pl zajmującą się właśnie produktami z drewna. Okna pcv tej firmy w które zainwestowałem, naprawdę świetnie się sprawdzają. Dlatego też proponuje je z czystym sumieniem. Zwłaszcza biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2017, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że okna pcv czy też drewniane, nie wymagają specjalnej pielęgnacji, bardziej zwróciłbym uwagę na ich odpowiedni montaż i wtedy będą spokojnie służyły przez lata.

www.AskorpDomy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 208

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >