Jak prowadzić biznes w XXI wieku - czym jest elastyczność w biznesie?

« Powrót do artykułu: Jak prowadzić biznes w XXI... | « Powrót do grupy: Aktualności

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

24 lipca 2017, 21:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporo jest sklepów z obuwiem w sieci. Ja mam swój zaufany Retrokicks i tam zawsze kupuję. Bez problemu można u nich kupić buty takie jak asics lifestyle czy różne modele Nike.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2017, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ważną sprawą jest zadbanie o odpowiednią reklamę. Dopóki nie zainwestowałem w odpowiednią "widoczność" mojego produktu, to bardzo słabo szedł mój biznes. Po zawiązaniu współpracy ze specjalistami od reklamy fizycznej z http://gablotytablice.pl wszystko się odmieniło! Mają szeroką ofertę, dlatego koniecznie warto przejrzeć co trzeba.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2017, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie taka forma prowadzenia biznesu zainteresowała, z uwagi na to że nie trzeba dużo inwestować

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2017, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporo ciekawych inspiracji.Na pewno sprzedaż ubezpieczeń pod logo cuk to jeden z pewniejszych pomysłów na biznes w dzisiejszych czasach.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2017, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim musimy wiedzieć, czego chcemy. Każda dziedzina wymaga odpowiednich surowców, sprzętu a przede wszystkim zaangażowania, bez którego nie osiągniemy sukcesu. A mi udało się to zrealizować wraz z poszukiwaniami odpowiedniego sprzętu dla mojej firmy. Prowadzę drukarnię, dlatego wysokiej jakości drukarki były wskazane. Po niezliczonych ilościach godzin poswieconych na poszukiwana w koncu natrafiłem na https://fujifilmsericol.com.pl/ , dzieki którym tworze najwyższej jakości, wszechstronne druki dla klientow.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2017, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

A ktoś ma własną firmę transportową ? Może doradzicie. Bo mój mąż za kilka dni już działa z własną firmą ale szuka sprawdzonej firmy która by się zajęła księgowością i innymi ważnymi rzeczami w firmie. Nawet znalazł też firmę zewnętrzną któa będzie co miesiąc robiła rozliczanie wynagrodzeń kierowców co wy o tym myślicie ?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2017, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Atrakcyjne warunki współpracy przy dystrybucji pożyczek i kredytów proponuje Lendero
https://lendero.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2017, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

No teraz pożyczki sprzedają się jak ciepłe bułeczki :) Ten biznes z Lendero jest dobrą propozycją dla właścicieli biur ubezpieczeniowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2017, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Chcecie wiedzieć coś więcej na temat biznesu? To warto pojawić się na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017. Będą tam ważne postacie i zostanie poruszone, aż 30 tematów.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2017, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprzedaż ubezpieczeń pod marką Cuk mnie zainteresowała.Z tego co czytam na stronie to szybko można liczyć na zwrot zainwestowanych w otwarcie biura pieniędzy.Korzystne, że uczą prowadzenia biznesu, dobra opcja dla początkujących ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19153 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >