Jak urządzić mieszkanie od podstaw?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 listopada 2010, 00:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie ;)
Kupuję z chłopakiem mieszkanie, które jest w stanie surowym (nie ma kompletnie niczego). Czeka nas dużo pracy, a jeszcze nie mamy niczego zaplanowanego.
Czy moglibyście mi doradzić jak je urządzić? Szczególnie boję się kuchni i łazienki, bo są małe... Myślałam o jasnej kolorystyce...
Czekam na propozycje i pozdrawiam ;)
Marcelina

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2010, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Poniżej przedstawiam fajne pomysły na urządzenie małej łazienki i kuchni. Wydaje mi się że można to zrobić stosunkowo niewielkim kosztem. Jak na moje oko powinniście być zadowoleni z takiego rozwiązania.

http://www.urzadzamy.pl/zdjecia/stoliczek601. jpg

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2010, 17:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o kuchnię to radzę postawić na minimalizm. Jakaś mała kuchenka i lodówka. Szafka na garnki i przyprawy. Oraz jakaś większa szafka z szufladami. Przyda się również suszarka na naczynia.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2010, 00:37

Zgadzam sie: good 0 bad

A może coś więcej... wiem, że potraficie... ;> Fachowcy, postarajcie się chociaż troszkę...
Teraz stosuje się raczej zabudowy niż pojedyncze meble, więc Twoje propozycja balbinko, odpada...

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2010, 20:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli możesz to załącz zdjęcia mieszkania,a w szczególności kuchni oraz łazienki. Mała kuchnia to wbrew pozorom nie problem,ciekawi mnie łazienka. Tutaj proponowałbym oczywiście jasne,żywe kolory:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2011, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o dekorowanie małej łazienki to nie jest to, aż tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać. Po prostu trzeba pójść na pewne kompromisy np. zamiast trzymać świeże ręczniki w łazience, można trzymać je w szafce w sypialni. Może dla takich urządzeń jak pralka znajdzie się jakieś inne pomieszczenie. Wannę można zastąpić komfortową kabiną prysznicową z siedziskiem itp.
Pamiętaj o stosowaniu w niewielkich pomieszczeniach jasnych pastelowych barw, które wizualnie powiększą wnętrze. Z pewnością duże lustro sprawi, że pomieszczenie będzie wydawało się większe.

Dobrym serwisem na którym możesz obejrzeć jak z problemami aranżacji wnętrz radzą sobie inni ludzie jest serwis Inspiracje na stronie Leroy Merlin. Przykłady Aranżacji Wnętrz.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2011, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jedno co mogę doradzić: nie montuj oświetlenia typu LED w łazience. Z czasem stwierdzisz,że jest zbyt ciemno i trzeba będzie je wymieniać. Zresztą na forum jest także oddzielny temat w tej kwestii.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2012, 15:33

Zgadzam sie: good 0 bad

ja uważam, że przy urządzaniu mieszkania warto skorzystać z pomocy fachowców, np z jakiegoś biura projektowego, które na pewno świetnie doradzi i pomoże tak rozplanować wszystko, żeby było przestronnie i odpowiadało Ci w 100 %, bardzo fajnym biurem projektowym jest n-design , można zobaczyć sobie ich projekty na Facebooku http://www.facebook.com/pages/Nasciturus-design/101682149870 613

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2012, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

ja to jestem jakieś antytalencie jeśli chodzi o urządzanie mieszkanie, dlatego ja najchętniej zleciłabym takie zadanie jakiejś profesjonalnej firmie, jak np wspomnianej wcześniej n-design. Mają naprawdę super projekty,

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2012, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

wiesz co tak w zasadzie ciężko coś doradzić, na pewno masz jakąś wizję tego, jak chcesz, żeby wyglądało Twoje mieszkanie, ale wiesz nie głupim pomysłem jest to, żeby szukać inspiracji w sieci, np. na stronie serwisu dom.eu możesz znaleźć mnóstwo ciekawych aranżacji. Myślę, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >