Jak urządzić salon? Proszę o pomoc.

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

5 czerwca 2010, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem Ci, że jeżeli chodzi o meble to na współczesnym rynku firmy posiadąją szeroką ofertę. Ja jednak chciałbym polecić Ci parkiety egzotyczne. Mało kto ma teraz takie w domu, więc miałabyś coś zupełnie nowego, niepowtarzalnego :)

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 16 listopada 2015, 15:40
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2010, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z tą myślą Beliero, że to miejsce reprezentacyjne ale i najczęściej użytkowane. Sądzę, że najlepsze są najprostsze rozwiązania, dlatego proponowałbym wybrać się do kilku sklepów, zaczynając od IKEA, i posłuchać rozwiązań zaproponowanych przez pracowników. Oni często muszą udzielać takich rad, poza tym są na bieżąco z trendami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2010, 20:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Niekoniecznie najtańsze meble są najlepszym rozwiązaniem. Właśnie dlatego,że jest to miejsce reprezentatywne,powinniśmy zadbać o to aby było szczególnie ładnie i zadbane. Wyposażmy je w odpowiednie meble,nie takie z supermarketu.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2010, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Być może to będzie inspiracją do aranżacji salonu. salon-na-miare.pl Polecam także zapoznanie się z innymi wydaniami magazynu Twój Komfort, w którym specjaliści doradzają co warto wybrać, co jest modne i na co należy uważać.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 16 listopada 2015, 15:44
Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2010, 18:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zdania, że aranżacja salonu jest kwestią indywidualną;) Myslę ze zalezy w duzej mierze od gustu. Np. ja bardzo lubie fiolety i intensywne kolorki, a ktos inny wybierze jakies delikatną kośc słoniową;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2010, 19:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawy konkurs :-) Niestety nie mam się za bardzo czym pochwalić, więc i szansa na nagrodę jest niewielka ;-) Trudno jest coś doradzić też tak coś na odległość. Ale myślę, że warto po prostu poszukać inspiracji na jakichś stronkach internetowych. Na n-design.pl jest sporo ładnych projektów, może się zainspirujesz :-)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2010, 19:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej po prostu zmienic totalnie kolory scian, to zwykle pomaga;)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2010, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Eccelent napisał: Najlepiej po prostu zmienic totalnie kolory scian, to zwykle pomaga;)

Taki zabieg oczywiście może całkowicie odmienić i odświeżyć charakter wnętrza, to fakt. Mimo to doradzałbym jednak zachowanie pewnej ostrożności, gdyż w przypadku niezbyt trafnego wyboru możemy zafundować sobie zmianę na gorsze i tym bardziej nie będziemy zadowoleni...

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2010, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Sa teraz dostępne programy do projektowania wnętrz, więc mozemy sprawdzic swoje pomysły i zmniejszyc ryzyko nietrafionych pomysłów.
Ja własnie jestem po malowaniu meszkania, uff.., i nieskromnie muszę powiedziec, ze moje pomysły z nowymi kolorami sa boskie, mieszkanko wyglada duzo lepiej, a ja jestem z siebie dumna. :D

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2010, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

To ja podłączę się do zabawy, obiecuje, że jeżeli wygram nie zabiorę całej firmy:) Kolorystykę ścian, tekstyliów(dywan, zasłony)proponuję ciemnofioletowa/oliwkowa. Meble(kanapa narożnikowa, fotel, stół, regał..etc)pozostające w jasnych odcieniach np. beżu, ecru. Można też spróbować z jasnym drewnem. Stosowny projekt możemy wykonać w każdym sklepie, ale potrzebujemy Ciebie do konsultacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 290

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >