Jak wybrać panele fotowoltaiczne?

« Powrót do artykułu: Jak wybrać panele fotowoltaiczne? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

16 marca 2017, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak na razie dobrze oceniam współpracę z hurtownią Swatt -swatt.pl. Nie jest to przypadkowa firma ale oddział Polskiej Ekologii, która już w latach 90 zaczęła tego typu energooszczędne rozwiązania na krajowe podwórko wprowadzać. Głównie zamawiam u nich części do instalacji solarnych, ale mają też pompy ciepła czy kotłownie hybrydowe w ofercie, jest z czego wybierać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 kwietnia 2017, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno zasobniki multifunkcyjne do systemu solarnego zamawiałem przez serwis swatt.pl i jestem zadowolony z jakości. Jak to się mówi – towar zgodny z opisem. Mają ofertę hurtową, ale można też u nich robić zakupy w detalu. Miła, życzliwa obsługa, bardzo fajnie mi co do zasobników doradzili, dobrze, że się na nich zdałem w temacie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2017, 20:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli o mnie chodzi i moją firmę instalacyjną to w dużej części zakupy robię w hurtowni Swatt -swatt.pl. To jest oddział Polskiej Ekologii, sprawdzona firma, nie są jakimś przypadkowym hurtownikiem sprzedającym chińskie falsyfikaty. Największe doświadczenie mam w przypadku pomp ciepła, ale można się też u nich zaopatrzyć w fotowoltaikę i kolektory słoneczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2017, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Zadowolony jestem z pierwszych zamówień na hybrydy jakie zrealizowałem przez stronę swatt.pl. Dobrze prowadzona hurtownia z szeroką gamą rozwiązań. Nie ograniczają się tylko do solarów, czy tylko do pomp ciepła tak jak inne hurtownie które znam, mają bardziej kompleksowe podejście. W jednym miejscu można znaleźć praktycznie wszystko co jest przy instalacji niezbędne.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2017, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Od paru miesięcy głównie zamawiam poprzez serwis swatt.pl. Dobrze prowadzona hurtownia, to jest tak w ogóle oddział Polskiej Ekologii, także znanej i doświadczonej firmy która jako pierwsza w branży solarów w Polsce w ogóle zaczęła działać. Szybki kontakt, odbierają telefony, odpisują na maile, oby tak było dalej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2017, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio zaczęliśmy do firmy zamawiać fotowoltaikę z hurtowni Swatt i jest w porządku. Mają szybkie terminy realizacji zamówień, nawet jeśli potrzebujemy większej ilości urządzeń to nie robią problemów z jakimiś opóźnieniami. Dobre doradztwo, prowadzą szkolenia dla instalatorów, jest kompleksowo. Dobra, dedykowana oferta właśnie pod potrzeby firm które zajmują się montażem systemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2019, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zdecydowaliście się na fotowoltanikę to musicie rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się instalacjami fotowoltaicznymi. Ja osobiście polecam wam skontaktować się z https://pgef.eu/ Na nich można w pełni polegać.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2019, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

My będziemy korzystać z usług tej firmy https://pgmpv.pl/, znajomi nam polecili. Firma przeprowadza audyt fotowoltaiczny, na jego podstawie ocenia się sytuację, czas i koszty instalacji. Wiem że pomagają też w dotacjach, znajomym wszystko wyjasnili na temat tej dotacji Twój Prąd.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2020, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

My zbudowaliśmy własną instalację fotowoltaiczną w swoim domu, oszczędności są ogromne, a wszystko to dzięki firmie COMEKO http://comeko.pl/index.php?go=services# ze Szczecina. Spisali się doskonale, montaż zajął 2 dni, więc mega szybko, do tego formalności też w dobrym terminie załatwiliśmy, no i mają super ceny, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2020, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że warto skonsultować się z ekspertem. Pod uwagę musisz wziąć m.in. typ oraz orientację dachu i miejsce instalacji. Ja posiadam panele słoneczne na dachu i jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania. Instalacją fotowoltaiczną zajęła się firma www.vitovolt.pl .

Ten post był edytowany przez Krystian1980Pl dnia: 21 stycznia 2020, 12:52
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 264

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >