Jak zaaranżować salon?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸

13 października 2019, 17:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak informacyjnie w ten weekend Decoroom obecne na Targach w EXPO.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2019, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję meble, które nawiązują do lat 60-70-tych. Powinny mieć drewniane nogi i tapicerkę z tkaniny, w neutralnej barwie. Odpowiedni nastrój pomogą stworzyć świece i grzejnik Divali z podświetleniem LED.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 sierpnia 2020, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Samemu można położyć fajnie np. tynk mineralny Magnat Beton Style. Jak ktoś lubi na ścianie efekt surowego betonu, takie nowocześniejsze właśnie klimaty to rozwiązanie jest adekwatne do jakości. No i taki tynk ładnie się prezentuje z bielą i szarościami

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2020, 22:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Co powiecie o salonie w kolorze białym?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2020, 20:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podobają salony w takim nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Poszukaj sobie inspiracji na blogach - jest tego naprawdę całe mnóstwo :) Od siebie dodam żeby nie zapomnieć o oknach, a mianowicie ich zaciemnieniu. Najlepiej sprawdzą się plisy okienne Nafi. Wyglądają nowocześnie, są praktyczne i do wyboru masz mnóstwo kolorów :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2020, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Na sufit, ściany gładź plus dobra matowa farba i efekt będzie na lata mimo zmieniającej się mody. Ja zdecydowanie mogę polecić gładź Acryl-Putz® ST10. Idealnie nadaje się do wyrównywania i wygładzania powierzchni. Potem malowanie już w ogóle nie jest problemem

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2021, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ściany dekorowałem po części po prostu dobrej jakości płytkami ręcznie formowanymi. Osobiście polecam Vandersanden. Fajna jakość, duża różnorodność, ładna kolorystyka, można bez problemu dopasować płytki do rodzaju wnętrza

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2021, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem również właśnie za tym, aby stosować dobrej klasy materiały na ściany. Jak ktoś ma dzieci, ma zwierzęta, chce coś fajnego oraz trwałego, takie właśnie płytki ręcznie formowane będą super rozwiązaniem. Dekorację kupujemy raz i na pewno będzie nam długo służyć

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2021, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ważne, czy mamy salon oddzielny, czy połączony z kuchnią jak na poniższej aranżacji, bo jednak trochę inaczej wtedy trzeba do tematu podejść. https://www.decoroom.eu/realizacje-galeria/ul -rakowska-ochota/1894

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2021, 20:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam sprawdzonej firmy, która posiada w ofercie płytki strukturalne betonowe i różne dodatki z betonu. Zależy mi na bogatej ofercie i produktach wysokiej jakości. Jakiś czas temu znalazłam firmę Lime Store. Czy znacie tą firmę? Czekam na opinie https://limestore.pl/216-plyty-strukturalne-b etonowe

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 267

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >