Jak zmniejszyć koszty ogrzewania?

« Powrót do artykułu: Jak zmniejszyć koszty ogrzewania? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

23 lipca 2020, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli macie brudny, zapchany komin to przez to także zwiększają się koszta. Dlatego wpadłem na pomysł, aby je wyczyścić! W tym celu odezwałem się do ekipy www.kominiarz.biz.pl , która w mgnieniu oka zajęła się problemem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2020, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystałem z usług kominiarza ale z tej firmy kominiarz-podlasie.pl i teraz jestem spokojny, że wszystko z przewodami kominowymi jest okej. Warto takie przeglądy robić regularnie i ja mam do tej firmy pełne zaufanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2020, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Koszty ogrzewania nie powinny być zbyt wysokie. Tylko jak to zrobić?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2021, 04:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo, że taki właśnie zapchany komin może być przyczyną bardzo niebezpiecznej sytuacji i jest bombą z opóźnionym zapłonem. Ogólnie to różne rzeczy mogą się dziać w kominach ale też są firmy, które mogą nam pomóc w takich sytuacjach i jedną z nich jest firma https://komfrez.pl/remonty-kominow.php. Ja zamawiałem u nich taką usługę jak gracowanie czyli mechaniczne czyszczenie komina pozwala na dokładne i precyzyjne wyczyszczenie komina z sadzy i smoły. D

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2022, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

aby zmniejszyć koszty ogrzewania należy obniżyć temperaturę polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz gwoździ śrub śrubek gładzi gipsowej zapraw suchych żarówek żyrandoli pustaków płyt kartonowo gipsowych i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2023, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że warto zdecydować się właśnie na pompy ciepła: https://terme.pl/pl/menu/ogrzewanie/pompy-cie pla-202 . Wybór takiego ogrzewania to przede wszystkim bardzo duży komfort. Wiele osób decyduje się na tego typu ogrzewanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >