Jak zrobić samemu ogrodzenie?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

14 czerwca 2016, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam zapoznać się z instrukcją montażu siatki ogrodzeniowej na ogradzamy.pl. Przygotowany film oraz szczegółowy opis na pewno ułatwi pracę podczas montażu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2016, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi ogrodzenia,to chętnie pomożemy i doradzimy bo zajmujemy sie nimi na co dzień i mamy niezbędne doświadczenie w tej kwestii,zapraszamy:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2017, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

MUry samonosne Gardeo to gotowe elementy które nie wymagają dozbrajania i dodatkowego zalewania, także w ich przypadku montaż również jest dość prosty :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2017, 07:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nie masz odpowiedniego doświadczenia pod tym względem, to polecam jednak aby ogrodzenie wykonała firma która zajmuje się tym na co dzień, dzięki czemu ogrodzenie będzie wykonane solidnie z materiałów wysokiej jakości. Zobacz na www.Jul-met.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2018, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobacz nowy sklep sktm sklep

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2018, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Może lepiej wynająć w tym celu profesjonalna firmą która się tym zajmie zamiast kombinować samemu ? Dzięki temu masz pewność, co do tego iż Twoje ogrodzenie będzie wykonane solidnie i dokładnie. Zobacz na
Ogrodzenia-brygada99.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2018, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nie wiesz jak się za to zabrać, to moim zdaniem lepiej do tego wykorzystać ekipę zawodową.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2018, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj w 100% uważam, że nie ma sensu brać się za samodzielne wykonanie ogrodzenia tylko lepszym pomysłem jest zlecić to firmie z doświadczeniem która się tym zajmie, zobacz na Ogrodzenia-brygada99.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2018, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli będziesz szukał odpowiednich materiałów do wykonania pięknego ogrodzenia to polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Pozbruk. My zdecydowaliśmy się na mur samonośny Amsterdam i musze przyznać, że cena jak i termin realizacji pozytywnie mnie zaskoczyły.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2018, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Samodzielnie nie dasz rady, chociaż żone weź do pomocy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 268

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >