Jak bezpiecznie korzystać z gazu?

« Powrót do artykułu: Jak bezpiecznie korzystać z gazu? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

10 czerwca 2015, 21:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzieje się tak ponieważ ludzie nie zachowują zasad bezpieczeństwa. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Ja w domu mam zbiornik amerigas i ogrzewanie centralne i kuchenkę gazową pod tym - nie zmieniłbym na nic innego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2015, 17:21

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas kuchenka gazowa i korzystamy z butli, bo sieci gazu ziemnego brak. teraz przerzuciliśmy się na Nano butle, poręczniejsze, lżejsze i wygodniejsze. Zasady bezpiecznego korzystania znamy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 czerwca 2015, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzie można kupić te butle Nano? Są dostępne na stacjach? Albo ja nie zwracam tak uwagi, albo nie wiem...kompletnie dla mnie nowy temat

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2015, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Na stronie www Nano znajdziesz wyszukiwarkę gdzie mozna ją kupić. Ale przeważnie sa to stacje benzynowe, wystarczy się rozejrzeć. A skąd jesteś?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2015, 07:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja podkreślam jeszcze raz - odpowiednie rozważne planowanie, dbanie o bezpieczeństwo, to jest najważniejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2015, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ok, dzięki ja się muszę koniecznie przerzucić na Nano. A czy wymienia ją się choc odrobinę prościej niż te stalowe ciężkie do których potrzeba siły o dobrego "francuza".

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2015, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Nano butle są dużo lżejsze od stalowych! I co najważniejsze, właśnie dzięki temu że maja reduktor tzw. Klik-On wymienia się je bez konieczności używania kluczy/narzędzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2015, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupilismy Nano na działkę - różnica jest. Faktycznie sporo lżejsza i taka jakby poręczniejsza. spoko wybór

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2015, 07:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe rozwiązanie. Mnie interesuje fakt podłączenia tej butli. Zakup nowej nie wystarczy, co jeszcze trzeba wymienić? Czy jest to bardzo kłopotliwy zabieg;)??

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2015, 20:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Mariusz--> poza wymianą reduktora nic innego nie ruszasz. Cały zabieg nie jest skomplikowany;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >