Jak ciekawie zaaranżować wnętrze?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7

28 stycznia 2021, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Na poprawę nastroju włączam sobie cotton ballsy i zapalam świece zapachowe, zamówiłam cały zapas w składnicy towarów na necie i od razu w mieszkaniu robi się przytulniej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2021, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobra aranżacja wnętrza to ważna sprawa, w końcu spedzamy w domu sporo czasu. Ja szczególny nacisk kładłam na szczegóły. Ramki na zdjęcia oraz rzeczy które sprawiały że każdy z domowników czuł się bardzo przytulnie. Stawiałam tez na wysoką jakośc praoduktów więc przy malowaniu stawiłam na Sigma Coatings. Jak mialam pewnosc ze sciany sa dobrze pomalowane to i aranżowanie wnętrza lepiej szło

Ten post był edytowany przez Dag78 dnia: 16 kwietnia 2021, 14:40
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 268 Grupa: Ciekawe pom... Zastanawiam się nad fototapetą. Tutaj piszą, że można też znaleźć fajne fototapety 3D:https://dekoratordomu.pl/tapety-i-fot otapety-czy-sa-nadal-modne-jak-wybrac...
  • okna w dachu Liczba postów: 22 Grupa: Ciekawe pom... Podczas poszukiwań odpowiednich okien, może lepiej będzie jeżeli skorzystasz z pomocy osób, które oknami zajmują się na co dzień. Ja mieszkam w Warszawie i mi w...
  • pomysł na gabinet Liczba postów: 65 Grupa: Ciekawe pom... Jeżeli szukacie dobrej jakości wyposażenia do własnego gabinetu to na pewno warto zwrócić uwagę na nasze propozycje w zakresie mebli metalowych. Dlatego jeżeli....
  • Nowoczesne fotele Liczba postów: 138 Grupa: Ciekawe pom... Widziałam kiedyś ładne i designerskie fotele wykonane w całości z EPP. Znacie moze jakąś firmę, która takie sprzedaje? Chodzi mi o całe fotele, bo zwykle w mebl...
  • Co zrobić z kaflami piecowymi??? Liczba postów: 16 Grupa: Ciekawe pom... Świetna sprawa takie kafle, można pokombinować, najbardziej podoba mi sie pomysł obłożenia nimi kominka. Teraz wszystkie te kominki takie same, taki byłby cieka...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16548 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 292

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >