Jak dbać o nawierzchnie w ogrodzie w czasie mrozów i opadów śniegu?

« Powrót do artykułu: Jak dbać o nawierzchnie w... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

16 stycznia 2016, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie na obrzeżach kostki do krawężników przykręciłem co 1 metr wąskie łączniki. Do nich jest przykręcona metalowa listwa, która wystaje 5 cm nad powierzchnię kostki. Wiosną latem, jest to ochrona przed wdzieraniem sie trawnika na kostkę, a zimą pełni rolę ogranicznika i ułatwia odśnieżanie. Szufla ładnie i równo "idzie" po listwie. Detal, niewiele kosztuje zrobienie tego (te łączniki, wkręty kupiłem w Earmet w Poznaniu niedaleko Głogowskiej za kilkanaście złotych, listwy w LeroyMerlin). I zdecydowanie szufla z tworzywa. Miałem kiedyś szuflę aluminiową z zakończeniem gumowym - średnio się ta guma sprawdzała.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2016, 01:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Wow I must confess you make some very trhnaecnt points.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lutego 2016, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie – piasek, piasek, piasek
http://www.zielonyogrodek.pl/odsniezamy-nawierzechnie-z-kost ki-porady-ekspertow-firmy-buszrem

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2018, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

hej, ja już wykańczam swój ogród.. teraz muszę kupić obrzeża trawnikowe. zna ktoś tego producenta krawężników www.jbm-katowice.pl??

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2018, 18:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Co myslicie na temat takiego miejskiego stylu ogrodowego, takiego jak mała architektura ? To jest połączenie funkcjonalizmu z oryginalnością. Wystarczy spojrzeć na projekty firmy Improdukcja Trzeba,przyznać ,że mają pomysł.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19208 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 279

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >