Jak dobrać agregat prądotwórczy do domu?

« Powrót do artykułu: Jak dobrać agregat prądotwórczy do... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

5 grudnia 2018, 20:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Kruzera i my mamy i jak ktoś szuka dobrego agregatu to ten polecam, działa dobrze, kosztował niedużo i przydawał się podczas remontu domu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2018, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzie kupowany i jak dawno temu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2018, 19:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupowałem jakieś pół roku temu i zamawiany był bezpośrednio w sklepie kruzera

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2018, 07:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Także mam agregat tej firmy i chwalę sobie. Przydaje się, działa dobrze, zamawiany przez neta szybko dotarł.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2018, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam agregat od firmy Proton Polska. Bardzo dobrze się sprawuje, nie mam żadnych przeciwwskazań. Posiadam Proton ZPP 30 jak coś i fajne jest to, jak mało paliwa zużywa. No a poza tym obsługa sklepu była bardzo miła, no i też szybka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2019, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nie jesteś pewny jak dobrać odpowiedni model do swoich potrzeb najlepiej skonsultuj się z jakimś doradcą. Ja tak zrobiłem, wiedziałem, że chce zamówić kruzera więc zapytałem ich doradcę o pomoc w wyborze. Dobrze mi doradził a agregat świetnie się spisuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2019, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej się odezwać do wa tech - pomogą wybrać najlepszą ofertę, sami posiadaja wiele marek

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2022, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukając przede wszystkim profesjonalnej pomocy odnośnie wyboru dobrej jakości wydajnych agregatów prądotwórczych do codziennej realizacji prac budowlanych i remontowych to zdecydowanie mogę polecić do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez sklep Kammar24 https://www.kammar24.pl/agregaty-pradotworcze -c-509.html w przypadku których będziecie mogli liczyć na pełne wsparcie obsługi i różnorodność zestawień w bardzo dobrych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >