Jak dobrze kupić urządzenie grzewcze?

« Powrót do artykułu: Jak dobrze kupić urządzenie grzewcze? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

27 marca 2017, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Podczas wyboru takihch urządzeń warto porozmawiać ze specjalistami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2017, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie! Ja mam już sprawdzoną firmę w Skierniewicach (http://www.dag-dar.pl/). Często idę do nich chociażby po poradę ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2017, 23:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie rozumiem po co decydować się na zakup zbiornika z gazem płynnym, jak można tanio wydzierżawić.. od 3 lat mam umowę z Gaspolem i wyszłam na tym lepiej niż sąsiad, który kupił zbiornik. Teraz musi na swój koszt przeprowadzać przeglądy zbiornika.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2017, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień dobry,

Dzierżawa zbiornika bezpośrednio od dostawcy gazu płynnego jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie trzeba ponosić wysokich kosztów związanych z zakupem oraz z przeglądami zbiornika. Przy podpisaniu umowy na dostawę paliwa z dzierżawą zbiornika można uzyskać stałą cenę paliwa gazowego nawet na okres do 3 lat. Istnieje możliwość wyboru dwóch rodzajów rozliczeń za zużyty gaz płynny. Pierwsza metoda polega na opłacie za dostarczony gaz do zbiornika. Druga metoda jest znacznie bardzie komfortowa dzięki zastosowaniu nakładki telemetrycznej na zbiorniku nie musimy dodatkowo martwić się sprawdzaniem poziomu gazu i dostawami. Płacimy jedynie za zużyty gaz.
Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.

Pozdrawiam,
Ekspert marki GASPOL SA

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2018, 08:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór systemów ogrzewania jest bardzo szeroki. Nieważne na co się zdecydujecie, musicie dbać o zakupione urządzenie. Polecam wam firmę www.v-serwis.pl Zajmują się uruchamianiem, serwisowaniem i przeglądami różnego rodzaju kotłów, pomp ciepła, kominków itp.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2018, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o wybór odpowiedniego systemu grzewczego, to we własnym domu zdecydowałem się na ogrzewanie domu gazem i wbrew powszechnym opiniom, o tym, że ogrzewanie to wychodzi drożej od instalacji tradycyjnego kotła opalanego węglem, to w moim przypadku ogrzewanie gazem, jest nawet nieco tańsze od ceny ogrzewania domu piecem na węgiel, z którego korzystałem przed zamontowaniem instalacji gazowej. Dzieje się tak dlatego, że w własnym domu posiadam komin przystosowany do kotła gazowego o zamkniętej komorze spalania, dzięki czemu powietrze zasilające komorę spalania w takim systemie prowadzone jest strumieniem przeciwnym do strumienia gazów spalinowych, co pozwala na znaczną oszczędność ilości energii. Więcej informacji na temat funkcjonalności takiego kuminu oraz wykonania oszczędnej instalacji gazowej można znaleźć na stronie http://www.systemykominowe.pl/systemy-kominow e/komin-gaz-turbo.html

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2018, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej poszukać jak najbardziej interesującej oferty. W moim przypadku wybór padł JP Instalacje http://www.jp-instalacje.pl/ oraz oferowane przez nich ogrzewanie. Grzejnik Vaillant okazał się doskonałym zakupem!

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 274

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >