Jak dobrze zaaranżować przestrzeń wokół domu?

« Powrót do artykułu: Jak dobrze zaaranżować przestrzeń wokół... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

26 stycznia 2017, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba wybrać przede wszystkim ładne roślinki, bo w dużej mierze od tego zależy wygląd ogrodu i tarasu. Polecam sklep http://www.podkarpackiesady.pl, jeszcze się nigdy na nich nie zawiodłam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2017, 20:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałęm pomysł, narysowałem to wszystko, spisałem. Potem brałem z polecenia firmę, konkretnie z Warszawy Ogrody AJ. Bardzo fajnie zrobili projekt, potem wszystko już łatwo poszło. Uważam, że jak ktoś traktuje ogród jako inwestycję, to taka droga jest naprawdę okej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2017, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Orfiki napisał: Ja miałęm pomysł, narysowałem to wszystko, spisałem. Potem brałem z polecenia firmę, konkretnie z Warszawy Ogrody
AJ. Bardzo fajnie zrobili projekt, potem wszystko już łatwo poszło. Uważam, że jak ktoś traktuje ogród jako
inwestycję, to taka droga jest naprawdę okej.


Dokładnie tak. Trzeba wiedzieć, że projektowanie ogrodu nie jest proste, a potem założenie tego ogrodu na podstawie projektu też proste nie jest. Tak więc branie do tego firmy jest opłacalnym rozwiązaniem. Unikniesz błędów.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2017, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o palisadzie kwadratowej jako taras? Mnie taka opcja się bardzo spodobała po tym, jak zobaczyłam jak to wygląda na stronie http://kostbet.pl/produkt/palisada-kwadratowa / to jestem bardzo zainteresowana takim pomysłem. Niby proste rozwiązanie, a jednak bardzo modernistyczne i ciekawe.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2017, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrody AJ to dobre rozwiązanie jak ktoś chce mieć dobry projekt w fajnej cenie. To znaczy moim zdaniem adekwatny stosunek jakości do ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2017, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że najlepiej jest zgłosić się do firmy, która zajmuje się projektowaniem ogrodów. Ja tak zrobiłem. Ogród wokół mojego domu zaaranżowała firma www.ogrodslaski.pl i polecam ich wam. Wiedzą jak zaprojektować dobry ogród.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >