Jak dobrze zaizolować ściany zewnętrzne? Wykonanie izolacji z płyty izolacyjnej.

« Powrót do artykułu: Jak dobrze zaizolować ściany zewnętrzne?... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

2 października 2019, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat ja ocieplałem dom płytami styropianowymi. Początkowo miały być tylko klejone, ale zdecydowałem się na kołkowanie. Głównie z racji zmian w pogodzie i coraz częstszych porywistych wiatrów. Dobre kołki do mocowania izolacji zdały egzamin i teraz warstwa jest znacznie solidniej związana ze ścianami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2019, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Łączniki mechaniczne najlepiej stosować wtedy, gdy jest to konieczne, a więc np. w przypadku budynków o dużych wysokościach. W domach jednorodzinnych styropian przykleja się metodą punktowo – obwodową, a kołkowanie jest uzasadnione tylko na rogach budynku, gdyż płyty w tych miejscach są narażone na siły wywierane przez parcie wiatru. Warto pamiętać, że każdy łącznik powoduje przerwę w warstwie termoizolacji i powstawanie punktowego mostka termicznego, co jest zjawiskiem niekorzystnym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2020, 08:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Akcesoria do styropianu i wełny firmy https://thermo-ips.pl/, dzięki zastosowaniu zaślepek i kołków montażowych z warstwą izolacyjną pozwalają na wyeliminowanie mostków termicznych i nieestetycznych plam, które z czasem mogą tworzyć się na elewacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2022, 07:52

Zgadzam sie: good 0 bad

aby dobrze zaizolować ściany zewnętrzne wykonanie elewacji należy dokładnie przemyśleć polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz płyt kartonowo gipsowych węży zraszaczy i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też