Jak dokonać właściwego wyboru przy zakupie stropu?

« Powrót do artykułu: Jak dokonać właściwego wyboru przy... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

18 kwietnia 2017, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

ja wybrałem zestaw stropowy sbs marki poz bruk. Jako budowlaniec szukam rozwiązań łatwych montażowych, dzięki stropowi sbs nie potrzebuje wykonywania pracochłonnych i drogich żeber rozdzielczych,
dodatkowo jest możliwy montaż bezstemplowy przy rozpiętościach do 3m, a także tylko jeden stempel montażowy.Dzięki stosowaniu pełnych betonowych belek oraz pustaków produkty posiadają najwyższą izolacyjność akustyczną wśród stropów belkowo-pustakowch
Dzięki stosowaniu wytrzymałych, sprężonych zwielokrotnionych belek istnieje możliwość obciążania stropu ścianami i/lub słupkami więźby dachowej.
Podsumowując stropy sbs są łatwe do montażu, a także służą wiele lat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2017, 19:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy wyborze stropu zależy mi na wysokiej jakości a także na nowych standardach. Wybrałem zatem stropy sbs firmy poz bruk,posiadają one nowoczesne standardy EUROKOD PN-EN 15037-1. Jest to zaufany produkt w sieci poz bruka.Jest to strop, który ma beton wysokiej jakości, a także stal sprężającą wysokiej jakości. Sprężenie belki stropowej sprawia, że element uzyskuje dodatkowy zapas nośności i stropy mogą być układane na dużych rozpiętościach, dzięki czemu masa i przekrój belek są niewielkie.Stropy
są również uniwersalne,technologia sprężania oraz szeroki asortyment belek i pustaków pozwala na elastyczne stosowanie systemu nie tylko w budynkach mieszkalnych ale również w obiektach użyteczności publicznej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2022, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

przy zakupie stropu należy sprawdzić jego trwałość i również kupić w dobrej cenie polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy klei farb pap pianek gipsów betonów silikonów lakierów doniczek donic podstawek pianek styropianów wełn szklanych taśm foli wiertarek łopat szpadli i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2022, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić usługi, z których sam skorzystałem. Jeżeli macie w planach remont swojego mieszkania lub domu na terenie Warszawy lub okolic, to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy Dariusz Gaweł .

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 343

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >