Jak gładzić ścianę?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

22 października 2008, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakich materiałów i narzędzi oraz jaką technikę należy zastosować podczas gładzenia ściany? Jak to zrobić w narożnikach? Jak to zrobić? Ja nigdy tego nigdy nie robiłem:-(

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2009, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ścianę należy gładzić z uczuciem :D A tak na poważnie, zanim następnym razem wynajmiesz fachowca to najpierw go sprawdź, Całkiem nieźli, którzy pracowali u mnie znalazłem na fachowaekipa.pl
U mnie sie sprawdzili więc i tobie polecam!
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2009, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Jan Fachowy napisał: Ścianę należy gładzić z uczuciem
dobre, dobre to było :P ale zgadzam się bo chyba nie ma nic gorszego niż marni fachowcy

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2009, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

a co zrobić gdy po takim nieudolnym gipsowaniu została naniesiona warstwa emulsji. jak teraz zabrac sie do gipsowania? czy nalezy usunac emulsje, czy nie przejmowac sie i klasc gips bezposrednio na nia? pozdrawiam

p.s. nie zamierzam wchodzic na serwis ze sprawdzonymi fachowcami...

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2009, 01:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro nie zamierza Pan korzystać z fachowców i ich serwisów to czego Pan oczekuje, porady wujka Józia?
Zapewne te nieudolne gipsy zrobiła ekipa "szybka tania i solidna" albo sam właściciel, by było taniej i teraz "ratunku".

Z całym szacunkiem ale jak widze takie posty to krew mnie zalewa.
LUDZIE!!! Przyjmijcie wreszcie do wiadomości, że "budowlanka" to nie jest branża, której można nauczyć się z forum i skoro coś kosztuje, to dlatego, że ktoś się musiał tego uczyć i teraz sprzedaje. To normalne, taka sama wiedza jak każda inna. A że ktoś zakombinował by było taniej i wziął ekipę domorosłych "fahofcuf" to niech teraz się męczy.

Zgryźliwie podpowiem - rób człowieku jak najtaniej i niech Ci służy... efekty będziesz miał bardzo szybko

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 marca 2009, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

przepraszam jestem tu nowy... i nie wiem juz czy jest to forum budowlane, czy jest to forum sluzace do wyglaszania osobistych zalow dotyczacych problemow emocjonalnych

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2009, 04:09

Zgadzam sie: good 0 bad

To jak najbardziej forum budowlane i nie wygłaszam tu żadnych żalów. Nie zamierzam też krok po kroku za DARMO powiedzieć co należy w tym przypadku zrobić bo tak jak szanowny PAN w swojej branży, ja też w swojej - biorę za to pieniądze.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2009, 20:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Panowie spokojnie. Po co się tak odrazu denerwowac.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2009, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik robertb napisał: To jak najbardziej forum budowlane i nie wygłaszam tu żadnych żalów. Nie zamierzam też krok po kroku za DARMO powiedzieć co należy w tym przypadku zrobić bo tak jak szanowny PAN w swojej branży, ja też w swojej - biorę za to pieniądze.
Co za bzdura? Co ty człowieku na chleb próbujesz na forum dorobić? Po to się zakłada tego typu fora, grupy dyskusyjne etc., żeby każdy człowiek mógł bezpłatnie zasięgnąć porady innych użytkowników. Tymczasem z twojego posta bije czysty materializm. Kasa, kasa, kasa!!! Zapłaćcie mi to coś wam powiem, haha. Smiać mi się chce z takich ludzi. Brakuje ci na rachunek za prąd to stań pod mostem zamiast nagabywać internautów.
Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2009, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyznam, że specjalnie przejrzałem cały wątek jeszcze raz jak również swoją wypowiedź i jakoś nie widzę by biła z niej "kasa, kasa, kasa!!!"
Przyznaję, trochę mnie poniosło /każdemu się zdarza/, za co wszystkich przepraszam ale nikogo też nie nagabywałem, nie nagabuję i nie zamierzam tego robić. Nie znalazłem też słowa, bym chciał kiedykolwiek i jakiejkolwiek gratyfikacji za udzielone na tym forum moje podpowiedzi /a jest ich tu sporo/. To internet, a nie real i krok po kroku to klient widzi podczas pracy ekipy, za co po prostu płaci.
Nie widzę więc powodu, by się ze mnie śmiać, ale jeśli Ci to Stachu poprawi humor i poczujesz się lepiej - śmiej się do woli :wink:
Ciekaw jestem Twojej profesji i czy też na jej tematycznym forum tak chętnie o wszystkim opowiadasz ze szczegółami /chyba coś warta jest Twoja wiedza/

Forum jest, jak sam napisałeś po to, by zasięgnąć bezpłatnych porad innych użytkowników. Właśnie - PORAD! I w tym przypadku jakiej porady można udzielić co do techniki kładzenia gładzi? To nie kurs CECHu ani szkolenia on-line i ktoś kto zajmuje się tym zawodowo, a jeszcze napoprawiał się już po innych ileś razy - raczej podpisze się pod moim postem, a nie pod Twoim. Nie jest to łatwe, a jeszcze jak widać na samym początku - kolega tego nigdy nie robił.

Jeśli poczułeś się dotknięty moją wypowiedzią, to wypada mi Cię "szczególnie" przeprosić ale zdania jakoś nie zmienię. Poszukaj forum dentystów i zapytaj bezpłatnie jak sobie założyć za darmo plombę. Zobaczymy jaka będzie reakcja. Salwy śmiechu i, albo głupie komentarze, albo zaproszenie na fotel, a potem do kasy.

Pod most na szczęście nie musze chodzić, bo na rachunki za prąd jakoś mi nie brakuje :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >