Jak i gdzie kupować materiały budowlane?

« Powrót do artykułu: Jak i gdzie kupować materiały... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

24 kwietnia 2018, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii materiałów budowlanych jak i wykończeniowych, to warto zamawiać je w sklepach czy hurtowniach internetowych, gdzie mamy szeroki wybór i przy dużym zamówieniu zawsze możemy liczyć na ciekawe rabaty.

SwiatToalet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2018, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamawiam materiały w dobrze znanym centrum materiałów budowlanych http://www.westagroup.pl/ w Tarnowie. Moim zdaniem warto jest wybrać sobie jednego dostawcę, szczególnie jesli jest sprawdzony i naprawdę nigdy nas nie zawiódł.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 maja 2018, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Prowadzę firmę budowlaną i trochę składów z materiałami budowlanymi poznałem. Najlepszym składem z tych, które poznałem jest www.skladbudowlanywieliczka-hankus.pl Znajduje się on w Wieliczce pod Krakowem.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2018, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

To gdzie kupimy materiały budowlane, zależy od tego jakie materiały potrzebujemy. Jeżeli potrzebujecie materiałów budowlanych wykonanych z tworzyw sztucznych to polecam wam zgłosić się do firmy www.boral.pl Jest to hurtownia tworzyw sztucznych, która znajduje się w Poznaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2019, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nie chcesz przepłacić to polecam - http://hdmb.com.pl/ . 3 miesiące temu robiłem remont i udało mi się zaoszczędzić na materiałach. Na wybór też narzekać nie mogłem..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2019, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również zdecydowanie polecam dobre sklepy internetowe gdzie bez problemu znajdziemy materiały i akcesoria budowlane w niższej cenie, wystarczy poszukać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2019, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do materiałów termoizolujących i innych uszczelek to zaopatruję się w firmie www.szczelinex.pl która specjalizuje się w tego rodzaju materiałach.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2019, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak mowa powyżej, materiałów i wszelkich artykułów budowlanych, warto szukać w sklepach internetowych. Przemawia za tym fakt niższej ceny i komfortu zakupów.


Ekomar.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2019, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

A czego konkretnie szukasz? Piasek i żwir budowlany sprowadzam bezpośrednio z firmy www.kolsped.sosnowiec.pl która dysponuje dobrej jakości surowcem i samodzielnie dostarczają towar na miejsce.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2019, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o mnie to w piasek wolałem się wyposażyć ze sprawdzonego źródła. Poszukiwania zajęły mi nieco czasu, ale było warto - wybór padł na www.zwpmosty.pl . Ten piasek budowlany okazał się trafionym wyborem!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >