Jak kłaść gładź szpachlową? Praktyczne porady na przykładzie gładzi gipsowej Uniglatt firmy Knauf

« Powrót do artykułu: Jak kłaść gładź szpachlową? Praktyczne... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

19 marca 2017, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja naciągałem ściany akryl putzem, sypką gładzią. Nie pamiętam jaki konkretnie rodzaj tej gładzi bo tam kilka jest, ale efekt jest fajny, mimo że specjalistą jakimś wybitnym nie jestem. Gładź prosto urobić, łatwo się nakłada i rozprowadza, nie zwija się. Szlifowanie też w miarę okej, papier 100 w zupełności wystarcza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2017, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik boxon napisał: Ja naciągałem ściany akryl putzem, sypką gładzią. Nie pamiętam jaki konkretnie rodzaj tej gładzi bo tam kilka
jest, ale efekt jest fajny, mimo że specjalistą jakimś wybitnym nie jestem. Gładź prosto urobić, łatwo się
nakłada i rozprowadza, nie zwija się. Szlifowanie też w miarę okej, papier 100 w zupełności wystarcza.


Ja na przykład bardzo lubię gotowe gładzie tej firmy. Sięgasz z pudełka i nakładasz na ścianę. Jest czyściej i przyjemniej moim zdaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2023, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam że gładź szpachlową należy kłaść drobnymi warstwami polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz gładzi gipsowych zapraw suchych cementów kotew i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 281

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >