Jak kupić dobre okna?

« Powrót do artykułu: Jak kupić dobre okna? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸

28 maja 2018, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Może Okno Plus przejrzyj jakie ma PCV czy Alu, moim zdaniem bardzo dobra stolarka, najważniejsze z mojego punktu widzenia jest to, że izolują na wysokim poziomie. O konstrukcji okien a zwłaszcza profili masz tekst na stronie oknoplus.com.pl. Też można na meijscu w salonie w Radomsku na Krasickiego o wszystko podpytać, obsługa kumata, potrafią jasno wytłumaczyć specyfikę tej budowy okna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2018, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetną stolarkę ma w ofercie Okno Plus, polecam z perspektywy architekta wnętrz. W nowoczesnym budownictwie komercyjnym i prywatnym taka stolarka jaką oni robią ma dzisiaj najszersze zastosowanie. Szeroka gama kolorów, energooszczędne szyby i profile, warto ich produkty sprawdzić, na oknoplus.com.pl mają pełne opisy modeli.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2018, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak kupić dobre okna? Najlepiej prosto i tanio :D A w tym może pomóc ci drutex. Oferują okna pvc i aluminiowe w naprawdę okazyjnych cenach, a fachowcy u nich pracujący sa pomocni i z pewnością podpowiedzą, co i jak.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2018, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim trzeba się rozejrzeć za sprawdzonym producentem okien. Jeżeli planujecie zakup okien PCV to mogę wam polecić firmę www.variant-okna.pl, która wykonuje świetne okna tego typu. Ich siedziba znajduje się w Poznaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2018, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przez bardzo długi czas poszukiwałem okien, które będą się idealnie komponować z otoczeniem mojego domu. Wybór padł na PCV ze względu na to, iż jest to nowoczesne i bardzo designerskie rozwiązanie. Wykonali je dla mnie Grobus http://www.grobud.pl/ , których polecili mi znajomi. To była fantastyczna decyzja!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2018, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczególnej uwadze polecam okna od www.muszynscy.pl – okna drewniane najlepszej jakości! Mam u siebie i już teraz wiem, że nie zamieniłabym na żadne inne – sprawdzają się znakomicie!

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2018, 19:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja natomiast muszę pochwalić okna od www.bros.poznan.pl, są rewelacyjne! Dobra cena, świetna jakość, wszystko w jednym miejscu. Ponad to bardzo przyjemnie mi się rozmawiało z firmą, uzyskałem wyczerpujące informacje dot. produktu. Bardzo polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2018, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Zachęcam do zapoznania się z tym, co ma do zaoferowania pod tym kontem firma http://agdomsystem.pl/. Kupowaliśmy od nich wiele rzeczy, w tym okna, zawsze dobra obsługa i jakość sprzedawanych produktów. Warto zajrzeć. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2018, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnym pomysłem są również okna francuskie. Są duże dzięki czemu do środka wpada dużo światła. Jeszcze lepiej wyglądają one zewnątrz ponieważ są wykończone specjalnymi balustradami ze stali nierdzewnej które pełnią świetną rolę dekoracyjną.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2018, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli jesteś z Żywca, proponuję Ci skontaktować się z firmą http://mtbjasinski.com.pl/oddzialy/zywiec/, która ostatnio wprowadziła do swojej oferty EKO-OKNA. Z tego co się orientuję, na tą chwilę znajdują się wyłącznie w ofercie tego oddziału.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 338

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >