Jak łądnie położyć silikon uszczelniający?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

1 grudnia 2008, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy mozecie doradzić jak ładnie i szybko położyć silikon z tubki pomiędzy brodzik a ścianę z płytek?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2008, 17:27

czyscisz polaczenie acetonem, nakladasz pasek silikonu, sciagasz gumka do silikonu, wyrownujesz palcem zamoczonym w miksturze np. (woda + plyn do naczyn) i delikatnie wyrownujesz palcem ... wszystko ... gdzies na forum jest kilka tematow o tym ... tylko nie chcialo sie uzyc funkcji "szukaj" ?????

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2008, 12:23

Zgadza się..taki leniuch jestem :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• jak urządzić sypialnie? pomocy :) Liczba postów: 45 Grupa: Porady i op... Spore znaczenie ma to w jaki sposób wszystko sobie zaprojektujesz, moze postaraj sie zainspirować jakimś projektami, osób które na co dzień aranżują wnętrza. Ja...
  • Z czego balustrada balkonowa? Liczba postów: 13 Grupa: Porady i op... Elementy do balustrady balkonowej kupiłem m.in. http://www.gomar-stal.pl/ efekt wyszedł naprawdę niezle.
  • Aranżacja biura Liczba postów: 36 Grupa: Porady i op... Te komplety, które wymieniliście są całkiem fajne - jednak gdybym teraz miała decydować się na wyposażanie biura postawiłabym na coś bardziej nowoczesnego i fun...
  • Rolety czy żaluzje? Liczba postów: 91 Grupa: Porady i op... rolety, według mnie żaluzje wyglądają okropnie...
  • Jakie karnisze? Liczba postów: 24 Grupa: Porady i op... My mamy metalowe i są całkiem solidne. Kiedys mieliśmy drewniane, ale nie wytrzymały one cięższych zasłon...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >