Jak montować okna dachowe? Instrukcja montażu okna dachowego

« Powrót do artykułu: Jak montować okna dachowe? Instrukcja... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

11 sierpnia 2011, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobre

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2015, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

jak zamontowac? znaleźć dobra ekipe, juz raz przyoszczedzilem i skoncyzlo sie na nieszczelnie zalozonych oknach, bez dobrego montazu okien nie zapewnimy ciepla w domu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2015, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

nie jest łatwo znaleźć dobrego fachowca, który zna się na dobrym montażu. Dlatego najlepiej znaleźć sprawdzoną, renomowaną firmę i zakupić stolarkę okienną wraz z usługą montażową.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2015, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasami ciezko poradzic sobie z montazem, ja np. nie dalem rady i skorzystałem ostatecznie z usług firmy www.oknabrusy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2018, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Samemu nie ma co grzebać bo będą nieszczelne i trzeba będzie wzywać pomoc. Przy budowie ściągnąłem firmę www.famix.pl która zna się na rzeczy i sprawnie się uporali z montażem okien.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 kwietnia 2019, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

My natomiast kupiliśmy okna kilka miesięcy jeszcze zeszłego lata w firmie Domega. Mają bardzo profesjonalne podejście do klienta, rzeczywiście dość spory wybór wysokiej jakości okien topowych producentów. Dlatego zdecydowaliśmy się przede wszystkim na okna o jak najlepszym współczynniku izolacji termicznej. Dzięki nim w jeden dzień podjęliśmy ostateczną decyzję, a kilka dni później umówiliśmy się od razu na realizację z wymierzeniem i późniejszym montażem. Wszystko zrobione bardzo porządnie i w cenie która mieściła się w wyznaczonym przez nas budżecie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 299

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >