Jak obliczyć zapotrzebowanie na ciepło?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

22 października 2008, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie dane będę potrzebował do odnotowania i jakim wzorem będę musiał się posłużyć żeby obliczyć jakie jest zapotrzebowanie na ciepło?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• nowoczesny salon Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jeśli zależy nam na tym, aby cieszyć się przytulnym i przede wszystkim komfortowym wnętrzem, to trzeba stawiać na najwyższą jakość wykonania oraz produktów wyko...
  • Jak zabezpieczyć parapety przed gołębiami? Liczba postów: 14 Grupa: Porady i op... Najskuteczniejsze są kolce na gołębie. Odkąd zamontowałem je a parapecie nie siadają. I w końcu mam czysty parapet i nie denerwuje mnie gruchanie rano.
  • Szafa wnękowa a garderoba Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Ja niestety nie mam oddzielnej garderoby, ale mam sporą szafę zrobioną na wymiar i musze przyznać, że to duża wygoda. Mamy na tej szafie zamontowane również d...
  • aranżacja wnętrz jaka firma ?? Liczba postów: 68 Grupa: Porady i op... Kilka słów o wydarzeniu, w którym miała przyjemność uczestniczyć. 20 września Decoroom świętowało 1000 realizacji firmy. Przygotowania do tego wydarzenia trwały...
  • Estaco meble biurowe na wymiar Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Estaco z odrobiną Twoich chęci zrobi Ci na prawdę świetne meble, które nie tylko będą wyglądały ale również funkcjonalności zostanie zachowana na wysokim poziom...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 21483 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 507

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >