Jak obniżyć koszty w sezonie grzewczym?

« Powrót do artykułu: Jak obniżyć koszty w sezonie... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

29 sierpnia 2016, 07:07

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas Amerigas dostarcza nam gaz. Ten sposób ogrzewania jest dobry, wygodny, ekologiczny i na pewno bezpieczny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2016, 07:27

Zgadzam sie: good 0 bad

I co masz zbiornik swój czy dzierżawisz? Jak z dostawami od Amerigasu - nie spóźniają się? Obecnie mam jeszcze piec węglowy ale myślę coraz intensywniej nad zmianą i właśnie rozważam ogrzewanie gazem płynnym

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2016, 06:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Mamy wydzierżawiony zbiornik z amerigasu, koszty dzierżawy sa niskie. Z dostawami nie ma żadnych problemów, wszystko jest na czas, jeszcze się nie zdarzyło żeby nam gazu zabrakło.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2016, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Aby obniżyć koszty w sezonie grzewczym, warto już teraz zaopatrzyć się w ekologiczny i zarazem kaloryczny, wydajny ekogroszek, który znajdziecie na www.Smarttrans.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2016, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak obniżyć koszty gazu? Wystarczy znaleźć tańszego dostawcę. Czy orientuje się ktoś czy oni- http://www.ineon.com.pl mają przyzwoite stawki?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2017, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Z jednej strony tak, ale z drugiej często nie ma innej alternatywy jeżeli chodzi o ogrzewanie gazowe i każdy skazany jest na wyższe stawki, dlatego też własny układ Co i dobry kocioł poniekąd zapewni nam niższe ceny w sezonie grzewczym, uwzględniając kaloryczny węgiel czy ekogroszek z pewnego źródła.

www.Smarttrans.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2017, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam bardzo dobrego dostawcę ekogorszku, który gwarantuje nam naprawdę konkurencyjne ceny i zawsze terminowo nam dostarcza opał.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2017, 22:20

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas w domu w obniżeniu kosztów pomógł montaż paneli solarnych od http://www.bartexpol.pl/. Na razie była to inwestycja, ale mam nadzieję, ze mi się szybko zwróci. W przyszłości z pewnoscią będą mniejsze koszty.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2017, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry dostawca opału może pomóc w obniżeniu kosztów. Bardzo często przy zakupie większych ilości węgla lub ekogroszku można liczyć na upust, szczególnie jeśli jest sie stałym klientem.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2017, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupować przez internet, duża ilość, na promocjach i w opakowaniach zastępczych, bo ten węgiel jest takiej samej jakości jak węgiel sprzedawany w oryginalnych opakowaniach a często jest też sporo tańszy. Polecam Wam szczególnie zakup węgla tutaj http://wegielsztygar.pl/ , bo mają bardzo dużo promocji zwłaszcza przy zakupie dużych ilości a także darmową dostawę. Teraz widziałam, że 3 tony dobrej jakości eko groszku kosztuje u nich troszkę ponad 2700złotych. Gdzie indziej kupicie go w tak dobrej cenie?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >