Jak odnowić starą kanapę?

« Powrót do artykułu: Jak odnowić starą kanapę? | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

17 stycznia 2012, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm... Angielski styl jak dla mnie, mi się nie podoba za dużo kwiecistych wzorów

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 sierpnia 2014, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Hm.. No najlepiej pokazać jak odnowić stary mebel na przykładzie nowego... Może postarajcie się coś wymyślić dla naprawdę starszych sof, z których każda ma inny kształt! Nie jest to takie proste, co? :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2016, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz raczej nie opłaca się naprawiać starych mebli. Koszt często jest tak wysoki, że bardziej opłaca się kupić coś nowego, na gwarancji. Kanapy nie są już towarem deficytowym jak kiedyś, no i nie kosztują majątku. Wystarczy popatrzeć na ofertę sklepów np. PW Patryk w tym zakresie - widać, że lepiej jest wybrać coś nowego.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2016, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Zabierz kanapę do tapicera i niech poda koszt jaki sie wiąże z jej renowacją,bo czasem w praktyce okazuje się,że koszt nowej tapicerki będzie porównywalny do kupna nowej,od tego należy zacząć.

www.kamieniarstwo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2017, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wymieniłam obicie w kanapie i jest jak nowa:D Można? Można! Wiele osób pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy jakie to może być proste. Materiał kupiłem w www.hurtowniatkaninbaranow.pl, a obiłem sam bo tak się składa, ze się tym trudnie wiec nie było żadnego problemu;) Stare meble niejednokrotnie okazały mi się dużo przydatniejsze, od tych zakupionych teraz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2017, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio podejmowałem się renowacji kanapy. Postanowiłem ją zwyczajnie od nowa obić. Pomogli mi w tym www.magab.pl , którzy posiadają szeroką ofertę wzorów i materiałów. Jestem im ogromnie wdzięczny, gdyż zamiast znowu inwestować majątek w meble zwyczajnie poszedłem po rozum do głowy ; za pół darmo mam świeżutką kanapę!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2017, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie z nieba spadła hurtownia materiałów tapicerskich Antex w Baranowie. Mają szeroką gamę przeróżnych materiałów do obicia, w dobrych cenach i to właśnie w taki sposób się uporałam ze starymi meblami! Bardzo polecam nie wyrzucać a odnawiać swoje stare meble, warto:)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2018, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim ostatnim odkryciem jest hurtownia [url]http://firmametalex.pl/[/url, w której znalazłam kompletne zaopatrzenie dla naszej firmy budowlanej. ofercie firmy znajdziemy : Kołki i sworznie, kotwy, nakrętki, nity, osprzęt do lin, podkładki, śruby, wkręty, zawleczki jak i inne narzędzia ręczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2018, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

maryland auto

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2019, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

O dobrze wiedzieć o tej firmie https://firmametalex.pl/ bo szukam takiej firmy w, której znajdę wszystko a nie będe musiał skakać po sklepach. Już widzę, że mogę wiele potrzebnych narzędzi kupić u nich w dobrej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 169

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >