Jak odzyskać dane z komputera?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

15 kwietnia 2016, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak samodzielnie odzyskać usunięte pliki z komputera? Możecie polecić jakiś sposób lub program?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2016, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Z płatnych mogę polecić StrongRecovery, a z darmowych Recuva - tutaj http://www.mamkomputer.info/recuva-odzyskiwan ie-skasowanych-danych/ jest instrukcja do tego drugiego. Co do darmowych, to trzeba mieć na uwadze, że nie zawsze pomagają, płatne zresztą też nie zawsze są skuteczne. Czasami jedynym wyborem jest udanie się do specjalistów, ale to spory koszt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2016, 20:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie to jest tak z tymi danymi i potem są same problemy. Ja dlatego już tak nie robię. Wszystko zapisuję na pendrive albo drukuję. Myślę, czy by jeszcze nie kupić niszczarki i na bieżąco niszczyć to co się nie nadaje. Mam na oku M-6C

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2016, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Samodzielnie się tego nie zrobi. Można tylko więcej szkód wyrządzić. Dlatego lepiej oddać komputer w ręce fachowców którzy zrobią wszystko jak należy. Jeśli nie wiecie gdzie szukać polecam Wam zajrzeć na stronę serwisu laptopów na itprojekt.pl gdzie na pewno skutecznie usuną usterkę powodującą problemy z komputerem i odzyskają dane z dysku.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2016, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak? Poradziłeś sobie z odzyskaniem tych danych? Jeśli dane były naprawdę ważne i potrzebne, to chyba jedyną opcją będzie oddanie dysku do serwisu, który najpierw oceni czy możliwe jest odzyskanie plików, a jeśli tak, to to zrobi. Tutaj strona internetowa przykładowej firmy, która oferuje tego typu usługi - http://www.odzyskiwanie.pl/, z tego co widzę to mają tam też cennik, także od razu można sobie sprawdzić orientacyjną cenę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2016, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry informatyk powinien sobie z tym poradzic.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2016, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Programów do odzyskiwania danych jest sporo - jedne są bardziej skuteczne, inne mniej, oczywiście bardziej te płatne. Z darmowych chyba najbardziej skuteczny jest Recuva i Pandora Recovery, natomiast z płatnych proponuję wypróbować EasyRecovery Professional i StrongRecovery. Na http://www.mamkomputer.info/odzyskiwanie-dany ch-teoria-niezbedna-do-zrozumienia-procesu/ jest trochę informacji o odzyskiwaniu danych i lista najpopularniejszych do tego programów.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2017, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.houstonmamyproblem.pl - Myslę, że ta firma informatyczna, będzie w stanie ci pomóc w tej materii.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2020, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Też swego czasu miałem problem z laptopem na którym przechowywane były ważne dane dotyczące projektów i zleceń mojej firmy. Od razu zacząłem szukać w okolicy dobrego serwisu komputerowego, który zajmie się tym od ręki. Tym sposobem trafiłem na [url]comstar.pl i nie żałuję. Nie minęło nawet 24h a dostałem telefon iż sprzęt czeka na odbiór. Super robota z ich strony

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2020, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja niedawno utraciłem ważne pliki z komputera bo miałem awarię dysku i nie udało się ich przywrócić. Dlatego dla bezpieczeństwa wykupiłem w nazwa.pl usługę cloud backup która robi mi cyklicznie kopie zapasowe, wysyła je na ich serwer. Tam są bezpieczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Treningi Fitness ? Liczba postów: 188 Grupa: Trudne tema... Jeśli marzysz o sportowej sylwetce i chcesz zrzucić kilogramy przed latem, koniecznie musisz ustalić swój deficyt kaloryczny. Załóżmy, że Twój organizm potrzebu...
  • problemy z cerą Liczba postów: 65 Grupa: Trudne tema... Z pewnością jednym z najważniejszych aspektów wyboru dobrego dermatologa są jego kwalifikacje i doświadczenie. W Polsce, aby zostać dermatologiem, potrzebna jes...
  • Pit 2020 Liczba postów: 9 Grupa: Trudne tema... Cześć, pomyślałam że podzielę się z Wami moimi odczuciami w temacie rozliczeń PIT. W końcu to bardzo aktualny temat i myślę, że wiele osób on zainteresuje. Otóż...
  • Kredyt na remont mieszkania Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Jakie raty miesięczne posiadacie jeśli wzięliście taki kredyt?
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 228 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób uświadomić osobę uzależnioną?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 337

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >