Jak podloga wytrzyma najdluzej?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

16 stycznia 2009, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Co najdluzej wytrzyma w miare dobrym stanie. Panele, deska podlogwa czy parkiet?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2010, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Wytrzymałość paneli zależy od ich ścieralności.
Deska podłogowa i parkiet będą wytrzymałe jeśli co jakiś czas zainwestujesz w ich impregnowanie.
Ja osobiście mam położone panele. Niestety mało na nie nie wydałam ponieważ mają wysoki próg ścieralności, gdyż również zależało mi na trwałości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2018, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

a do budynkow uzytecznosci publicznej jaka sprawdzi sie najlepiej?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2018, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ma być i ładna i trwała to może mozaika przemysłowa?

https://www.facebook.com/decoroom.eu/

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2018, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie dobrej jakości wykładzina z http://www.sagar.com.pl/orion_chips.html będzie dobrym wyborem. Wiele osób ma złe opinie na temat wykładzin, ale jest to często skutkiem tego że nie mieli doczynienia z dobrej jakości wykładzinami, które są bardzo trwałe ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2019, 23:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Dawno temu zakochałem się w wykładzinie, którą zamontowali dla nas http://www.wykladziny.szczecin.pl/ . Od dawna trzyma się wciąż, jakby była nowa i prezentuje się równie dobrze. To zdecydowanie najlepszy rodzaj podłogi!

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2019, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od tego jak dbamy o dany rodzaj podłogi, ja z doświadczenia polecam zainwestować w naturalne drewno lub płytki.

Ekomar.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 389

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >