Jak pomalować nierówne ściany?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

4 grudnia 2008, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak można pomalować ściany żeby jednocześnie je wyrównać? Czy można coś takiego zrobić? samemu i wogóle można zastosować taki patent z malowaniem i wyrównaniem jednoczesnie? Pewnie się dziwicie że niby podczas budowy tego nie zauważyłem? Ano nie zauważyłem. Blok z lat komuny. A dla tych któzy jeszcze nic nie rozumieją odsyłam do serialu alternatywy 4. Wszystko wam się rozjaśni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2008, 17:44

Zgadzam sie: good 0 bad

malujesz sufit ( np. na bialo) i wychodzisz na sciany ok 5-10 cm ( zalezy ile ci sie podoba ) .... potem w naroznikach zaznaczasz taka sama odleglosc od sufitu i strzelasz sznurkiem traserskim linie ... malujesz pedzlem wzdluz linii i dalej walkiem w dol ... tu klikaj i chyba od 14 zdjecia pokazane jest

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2008, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A może lepiej poprosićjakiegoś majstra żeby to zrobił? Boję się że trafięna takiego który weźmie kasę za chwilowy efekt.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2008, 17:56

Zgadzam sie: good 0 bad

przede wszystkim bierz z polecenia .. popytaj znajomych, popatrz co zrobili itp ... nie bierz ze slupa bo bedziesz plakac :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2008, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze polecam firmę DORO Spray Tech. Fachowe doradztwo z dziedziny maszyn i urządzeń budowlanych (a w moim przypadku agregatu tynkarskiego i malarskiego). Powiedzą Ci całą prawdę - nie ściemniają jak to zwykle bywa przy sprzedaży. Teraz dodatkowo mają forum na swojej stronie.

Polecam www.dorost.pl

A dla osób zainteresowanych fachowcami mała rada - sprawdzajcie opinie na forach na temat ekipy, którą chcecie zatrudnić. Wpiszcie w wyszukiwarkach internetowych "nazwa firmy/ekipy/ lub imię i nazwisko wykonawcy dodając "opinia" " opinie"
np. kowalbudbud opinia opinie

Czasami można ustrzec się przed partaczami !!!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2009, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Lepiej nie brać się za to samemu, bo efekt może byc jeszcze gorszy niz przed rozpoczęciem prac. Lepiej wynająć fachowców. Polecam stronkę: fachowaekipa.pl. Sam tam znalazłem niezłych malarzy, więc i Ty nie powinieneś mieć z tym jakiś szczególnych problemów
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2009, 05:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Tej samej odległości od sufitu nie można odmierzać w narożnikach i żaden sznurek nie pomoże, bo chodzi o optyczne wytracenie nierówności sufitu, a nie ich podkreślenie /gdy np. podnosi się na jedną stronę/, które wyjdą przy wysokich meblach stojących na przykładowo równej podłodze.
Trzeba wynaleźć najniższy poziom sufitu i od niego odmierzyć wedle upodobań szerokość odcięcia. Dalej to już kwestia wypoziomowania linii i malowania ..

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2011, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapoznaj się z artykułem pt. Naprawianie nierówności ścian we wnętrzach w darmowej gazecie budowlanej eFachowiec http://efachowiec.info/?site=numer_2011_2

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2011, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Strzelanie ze sznurka, to 30 lat temu tak się robiło. Zapraszam na naszą stronę. www.remonty-polkowski.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2016, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedyś próbowałam tapetę nakleić na nie równie ściany i niestety nie wyszło to ładnie, dopiero zagłądziowane ściany nadają się do tapetowania. Swoją droga polecam te rozwiązania http://plakatynasciany.pl/plakat-grafika-na-s ciane plakat powiesić można zawsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >