Jak powinien być zaprojektowany ogród?

« Powrót do artykułu: Jak powinien być zaprojektowany ogród? | « Powrót do grupy: Ogród i działka

16 marca 2011, 18:25

Zgadzam sie: good 1 bad

cuda musze sie przyjrzec i moze uda mi sie cos podobnego zrobic u siebie;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 maja 2017, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Projekty bardzo ciekawe, ale u mnie teren jest nieco mniejszy, więc nie mogłam sobie pozwolić na zbyt wielkie szaleństwa. Trochę klasyki połączonej z nowoczesnością i efekty są. Fajnie też współpracowało mi się z http://jarzembinski-ogrody.pl/, dzięki którym aranżacja ogrodu przebiegła o wiele szybciej niż się tego spodziewałam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2017, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się na tym nie znałam więc ściągnęłam speców z firmy www.ogrodyodadoz.pl którzy zaaranżowali teren wokół domu i stworzyli naprawdę przepiękny ogród, z tym że teraz to już ja się nim opiekuję :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2017, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam dużą działkę, więc od razu wiedziałem, że nie dam rady jej sam ogarniać i pomyślałem o robocie koszącym. Przygotowałem teren, zamówiłem wipera premium i się niczym nie martwię, bo jest wszystko skoszone równiutko, a bez udziału rąk. Początkowo chciałem wykopać jeszcze mały staw, ale dzieciaki są małe, więc trochę się obawiam, żeby sobie przy nim krzywdy nie zrobiły i na razie odpuszczam temat.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2018, 17:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Zachwycają mnie te idealnie stworzone ogrody i to jak ktoś zadbał o kaśzy szczegól i dobór każdej roslinki. Ważne dla mnie było by stworzyć równie piękny ogród. Dobór roślin jest bardzo wazny, ale istotne jest też to w jaki sposób bedziemy o te roślin dbać i jakich środków użyjemy. Szukałam do tego odpowidnich produktów i wtedy trafiłam na https://www.target.com.pl/ . Mają wiele nawozów czy rodzai podłoża by odpowiednio zabdac o kwiaty. Zaczełam zostasować je od tego roku i póki co wszystko pięknie kwitnie. Mam nadzieje, że bedzie tak przez całe lato i jesień.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2018, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A ile taka usluga kosztuje?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2023, 21:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
drewniane meble i inne wykonane z drewna elementy architektury ogrodowej warto dokładnie zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Do impregnacji elementów architektury ogrodowej rekomenduję Impregnat Ochronno-Dekoracyjny Vidaron, a do ochrony desek tarasowych Olej do Drewna Vidaron. Oba produkty są wydajne, łatwe w aplikacji, równomiernie wysychają tworząc estetyczną, podkreślającą naturalny wygląd drewna powłokę. 

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >