Jak pozbyć się zapachu papierosów? Oczyszczacz powietrza

« Powrót do artykułu: Jak pozbyć się zapachu papierosów?... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

23 października 2016, 19:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie zgadzam się że profesjonalne i skuteczne odświeżacze powietrze mają działać właśnie w taki sposób. Ja na dym z papierochów użyłem urządzenia do odświeżania powietrza od Jorgensen i ono jest takie powyżej. Jakieś patyczki do szafy na dym który nie tylko się unosi ale też przeniknął meble to pierwsze słyszę żeby coś dawały chyba że to niezły żart.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2016, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi pozbycie się zapachu papierosów, który jest szczególnie uciążliwy, to proponuję zamiast oczyszczacza powietrza zdecydować sie na ozonowanie, które jest zdecydowanie bardziej efektywne w tej kwestii.

www.Bhp-serwis13.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2017, 20:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Wystarczy zainwestować w vaporizer , wtedy podczas palenia w ogóle nie będzie się wydzielał zapach dymu. I płuca też dzięki temu będą czyste ;)

Ten post był edytowany przez brawurka dnia: 27 lutego 2017, 20:44
Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2017, 08:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Poniekąd tak, natomiast z drugiej strony jest to jeszcze mało znane w Polsce i niechętnie praktykowane. Samymi odświeżaczami czy oczyszczaczem powietrza nie pozbędziemy się uciążliwego zapachu papierosów, faktycznie najlepsza metoda to ozonowanie wnętrza, które będzie skuteczne.


www.Auroks.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2017, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczyszczacz powietrza jak ktoś pali, nawet na balkonie to i jak sie przydaje. Fajnie chłonie moze nie tyle zapachy co ten cały smog. Przydaje się, szczegolnie jak w domu są dzieci. My mamy Viktora marki Stalder i sprawdza się.

Ten post był edytowany przez Heniu543 dnia: 22 marca 2017, 11:28
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2017, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Mysle ze warto zerknąc tutaj sklepateraz.pl
Maja duży wybór i dobre ceny. Na pewno coś znajdziecie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2018, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam oczyszczacz powietrza nie wystarczy, jeżeli ma coś polecać to zdecydowanie najlepszą opcją bezie ozonowanie wnętrza całego domu, wtedy mamy pewność iż pozbędziemy się zapachu papierosów i dymu.

www.Kulimar.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2018, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w domu oczyszczacz sprawdza się doskonale. Szczególnie teraz, w sezonie grzewczym powietrze jest wątpliwej jakości. Wystarczy na chwilę otworzyć okno i do domu wdziera się nieprzyjemny zapach dymu. Dlatego kupiłem oczyszczacz Xiaomi Air Purifier aze.com.pl/pl/p/Oczyszczacz-powietrza-Air-Pur ifier-2-Xiaomi/506, który eliminuje tego typu zanieczyszczenia z powietrza w domu, a jednocześnie filtruje kurz i roztocza - co ma znaczenie, gdy w domu jest alergik.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2018, 22:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem Wam tak... Najlepiej przestać je palić ! Sama miałam kiedyś ten problem, aż zdecydowałam się na zakup elektronicznego odpowiednika i po pewnym czasie w pełni zastępuje tytoń. Obecnie muszę tylko co jakiś czas dokupić wkład, jednak robię to przez stronę https://www.lipro.pl/. Jest to producent liquidów do e-papierosów dzięki czemu nie muszę się martwić o braki w towarze, a dodatkowo mogę liczyć na szeroki wybór i korzystne ceny ! Zachęcam Was moi drodzy do takiego ruchu !

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2018, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Further about stage as project:
http://dwayne.projects.telrock.org

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >