Jak prowadzić biznes w XXI wieku - czym jest elastyczność w biznesie?

« Powrót do artykułu: Jak prowadzić biznes w XXI... | « Powrót do grupy: Aktualności

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

19 października 2017, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jjusti18 ja byłam w pierwszy dzień, najbardziej zainspirowała mnie Gala Biznesu. Mi się to wydarzenie bardzo podobało. Dowiedziałam się dużo informacji na temat biznesu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 listopada 2017, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: nemm napisał: Sprzedaż ubezpieczeń pod marką Cuk mnie zainteresowała.Z
tego co czytam na stronie to szybko można liczyć na zwrot
zainwestowanych w otwarcie biura pieniędzy.Korzystne, że
uczą prowadzenia biznesu, dobra opcja dla początkujących
;)


Tym bardziej, że doradcy korzystają z aplikacji smartCUK. Wystarczy zrobić zdjęcie kodu AZTEC z dowodu, aby informacje automatycznie wczytały się do kalkulacji, te zdjęcia można potem załadować do polisy. Praca jest więc łatwiejsza, to spora oszczędność czasu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2017, 08:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie bez znaczenia jest, że cuk jest widoczny w mediach. Z tego co zauważyłam to żadna inna multiagencja nie prowadzi kampanii o takim zasięgu. To na pewno ułatwia pracę doradców.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2017, 21:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Własny biznes wymaga trochę odwagi i przede wszystkim smykałki do tego. Dobrym i bezpiecznym wyjściem może być też franczyza. W ten sposób dostajecie gotowe pomysły, z których możecie wybrać to co najbardziej będzie Wam odpowiadało. Warto się zapoznać z tym tematem i poczytać kilka artykułów bo być może to bedzie dobre wyjście dla Was.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2017, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

[Użytkownik Gość: martyyw napisał: Nie bez znaczenia jest, że cuk jest widoczny w mediach. Z
tego co zauważyłam to żadna inna multiagencja nie
prowadzi kampanii o takim zasięgu. To na pewno ułatwia
pracę doradców.

CUK ma świetną porównywarkę OC i AC.Można sporo taniej auto ubezpieczyć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 grudnia 2017, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój znajomy prowadzi studio tatuażu i interes się kręci nawet bo popyt jest spory na tego typu zdobienia ciała natomiast w ostatnim czasie wiele osó, które mają tatuaż chcę się ich pozbyć w związku z czym potrzebny jest sprzęt w zasadzie nawet nie wiedziałem, ze jest tego tyle qswitch a pisze o tym bo też zacząłem myśleć o tej branży.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2018, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma się co bać otworzyć własną firmę. Jeśli masz konkretny pomysł, trochę finansów i przede wszystkim dużo chęci to wszystko się uda. Jest dziś wiele narzędzi, które pomagają w prowadzeniu firmy. Ten serwis http://wfirma.pl/ pomoże ci w samodzielnym prowadzeniu księgowości. Jest on bardzo tani i przez cały czas masz zapewnione wsparcie specjalistów. Warto z tego skorzystać.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2018, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: kasiii napisał:
CUK ma świetną porównywarkę OC i AC.Można sporo taniej
auto ubezpieczyć.

I do polisy otrzymuje się tam pakiet bezpłatnych porad prawnych.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2018, 22:19

Zgadzam sie: good 0 bad

A franczyza? Czy to dobry pomysł, żeby wkroczyć na rynek i prężnie działać? Nie wiem czy lepiej stworzyć swoją markę czy lepiej zdecydować się na działanie pod sprawdzonym logo? Chodzi mi głównie o tą firmę https://edun.pl . Mają propozycję współpracy, która znajduje się tutaj http://franczyzawedukacji.pl . Pytanie tylko czy to ma sens? prowadziliście w ten sposób działalność i macie jakieś doświadczenia w tym zakresie?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2018, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o temat dokumentów, ich przechowywania i archiwizacji, to moim zdaniem w XXI wielu powinno się to robić w wersji elektronicznej, a nie papierowej. W ten sposób będzie można zaoszczędzić sporo miejsca, czasu i papieru rzecz jasna...Taką elektroniczną pracę z dokumentami umożliwia na przykład system workflow/DMS, o którym możecie się więcej dowiedzieć na stronie http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie-dokume ntami/system-DMS.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 272

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >