Jak przechowujecie narzędzia w ogrodzie?

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

16 marca 2016, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak przechowujecie narzędzia w ogrodzie? jakieś specjalne metody?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2016, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć trzymam jeszcze w starej szopie po byłych właścicielach, ale to niedługo pójdzie do rozbiórki, więc będę musiała się zdecydować na jakiś domek narzędziowy.
Nawet wpadły mi już w oko takie domki z ogrodosfery:
http://ogrodosfera.pl/domek-blaszany-yardmast er-brown-3030-x-2370 - porządne jak na moje oko, no ale to końce czerwca, po rozbiórce starocia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2016, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Do przechowywania narzędzi w ogrodzie najlepszym wyjściem jest postawienie specjalnego domku narzędziowego,który w całości wykonany będzie z drewna. Takie przykładowe aranżacje jak i możliwość wykonania,zamówienia,znajdziecie na www.TomDrewTarTak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2016, 08:06

Zgadzam sie: good 0 bad

ja po prostu przechowuje w komórce wszystkie narzędzia, a mam trochę narzędzi, niedawno dokupiłem nowe u http://www.wojtex-serwis.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2016, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Nigdy nie zostawiam narzędzi na otwartej przestrzeni, tylko jeżeli już to albo trzymam je albo w garażu albo też w specjalnym domku na narzędzia, wykonanego z drewna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2017, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepszym miejscem do przechowywania narzędzi ogrodowych jest skrzynia ogrodowa. Ja wybrałam taką z siedziskiem, ponieważ postawiłam ją na tarasie, jednak można zdecydować się taką zwykłą, bez żadnego dodatkowego przeznaczenia.

Ten post był edytowany przez ALUSIAA dnia: 21 marca 2017, 12:35
Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2017, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mamy mało narzędzi, to faktycznie zwykła skrzynka w zupełności wystarczy, jeśli natomiast chcemy przechowywać oprócz narzędzi również sprzęt do pielęgnacji ogrodu jak kosiarka, podkaszarka lub nożyce- wtedy najlepiej postawić na większy domek narzędziowy.

www.Symbiom.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2017, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy od ilości narzędzi. Ja nie mam ich aż tak dużo toteż spokojnie wystarcza mi miejsca na nich w moim garażu. Ale jak wyżej - uważam, że w przypadku większej ich ilości rzeczą niezbędną jest posiadanie domku na narzędzia.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2017, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi sie wydaje, że porównywanie narzedzi przed zakupem to podstawa - czasem mogą się różnić jednym mało znacznym na oko parametrem, a potem się okazuje, że to bardzo ważne i może całkiem zdezorganizować pracę. My z narzędzi mamy tak różne marki i rodzaje, że czasem się sama w tym nie łapię, chociaż najlepiej oceniam chyba unior.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2017, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Narzędzi nie trzymam w domu, tylko w blaszanym garażu, który zakupiłem jakiś czas temu od http://www.blaszanygaraz.com/ . Miejsca w zupełności wystarczyło na samochód, narzędzia i wiele innych gratów. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 11 Grupa: Zagospodaro... A do takiego ogródka pod blokiem to jakie parasole polecacie? Bo widziałem tą https://gardenspace.pl/parasole-ogrodowe ofertę i całkiem ładne mają tam duże para...
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 16 Grupa: Zagospodaro... W przypadku pomp głębinowych stosowanych w większych instalacjach, takich jak farmy czy przemysł, wybór falownika powinien również uwzględniać jego zdolność do....
  • Tani i dobry grill Liczba postów: 17 Grupa: Zagospodaro... W zależności od swoich preferencji możesz sięgnąć zarówno po gotowe zestawy mebli, jak i pojedyncze elementy. Co więcej, na rynku znajdziesz zestawy obiadowe or...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 412

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >