Jak przykleić płyty z marmuru na schody betonowe?

« Powrót do grupy: Schody i balustrady

6 lutego 2009, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki środek do przyklejenia płyt z marmuru na schody betonowe będzie waszym zdaniem najlepszy???

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2009, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Anonymous napisał: Jaki środek do przyklejenia płyt z marmuru na schody betonowe będzie waszym zdaniem najlepszy???

Witaj

Przede wszystkich klej klasy C2 TE wysokoelastyczny, do klejenia kamienia wrażliwego na przebarwienia. Ja kleiłem biały marmur klejem MK 900 i fugowałem MF 911 oba marki quick-mix. Klej był chyba z dodatkiem trasu. jestem zadowolony - ładnie zrobione, nie przebarwia i trzyma 3 rok - na zewnątrz:)
pozdraiwam
Sebastian

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2009, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kleje na kk-300 grubowarstwowy klej firmy cover kleje już piąty rok no i cena jest bardzo rozsądna.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2009, 17:18

Zgadzam sie: good 0 bad

http://s4.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=186029

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2016, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie polecam pianoklej. Robiłem różnymi specyfikami, ale ten okazał się najlepszy. Poza tym klej umieszczony jest w wygodnej tubie, a jego aplikacja jest dziecinnie prosta. Każdy sobie z tym poradzi. Mała uwaga: klej szybko chwyta, więc nie ma czasu na poprawki ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2016, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem, że ktoś już polecał pianokleje na tym forum i nawet się skusiłem do kupna. Zgoda - jest spoko. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2016, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakiej firmy pianokleje kupowaliście?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2016, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

U siebie robiłem tytanem 60 sekund, nie wiem może są inne na rynku, ale ten polecił mi znajomy i jestem z niego bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2016, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Heniek ma rację, pianoklej od tytana to super sprawa. Warto go kupić i wypróbować przy różnych pracach w domu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2016, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

@konopny no właśnie to jest fajne, że 60 Sekund możesz używać do wielu prac, więc można fajnie oszczędzić na wydatkach na kleje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Laweta Warszawa 24h Liczba postów: 7 Grupa: Schody i ba... Ja polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa Poznań MMM Service: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ . Ostatnio miałam wypadek i wezwałam właśnie tę pomoc drogow...
  • Balustrady Liczba postów: 194 Grupa: Schody i ba... O ile mi wiadomo, balustrady systemowe stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. I nie bez powodu - oferują elegancki i nowoczesny wygląd, który je...
  • płytki na schody wewnętrzne Liczba postów: 62 Grupa: Schody i ba... Jeżeli chodzi o schody zewnętrze, moim zdaniem jakieś porowate płytki będą jak najbardziej ok. Wewnątrz domu czy mieszkania jednak chętniej widziałabym np. tego...
  • Schody Modułowe. Co i jak? Liczba postów: 8 Grupa: Schody i ba... Trzymajcie namiary - https://schodyprudlik.com.pl/schody-drew niane/ Stawiajcie wyłącznie na górną półkę jakościową, a na pewno pozytywnie na tym wyjdziecie. Co....
  • panele na schody Liczba postów: 16 Grupa: Schody i ba... panele z kapinosami z litego drewna. Ciekawe jak jest róznica w cenie pomiędzy tym rozwiązaniem a całym trepem z litego drewna. Czy w ogóle opłaca się takie kom...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >